2726
عنوان

گفت لیاقت تو همونه 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 38 پست
داری میگی از مامان خودت بهتر بوده ناراحت بوده یه چیزی گفته سخت نگیر.منم گاهی عصبانی میشم به دخترم می ...

نگو تو رو خدا اعتماد به نفسش میاد روی صفر 

منم مامانم اینقدر تحقیرم کرد انقدر کتکم زد جلو جمع

الان اعتماد بنفسم صفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگو تو رو خدا اعتماد به نفسش میاد روی صفر  منم مامانم اینقدر تحقیرم کرد انقدر کتکم زد جلو جمع ...

کتک که نمیزنم ولی واقعا اذیت میکنه گاهی .

میدونم نباید بگم ولی خیلی عصبی که میشم متاسفانه چیزایی میگم که نباید.خدا یکم صبر به همه مامانا بده یکمم درک به همه بچه ها ایشالا

من از همین حرف شما میترسم و سمت طلاق نمیرم .میترسم سر بچمو با این حرفا پر کنن

نه عزیزم من مامان خودمو میگم 

من بجه ی طلاق نیستم مامانم انقدر باهام بد بود که ارزوی مرگ میکردم 

فک کن توی ۱۵ سالگی جلوی جمع کتکم میزد😔

جلوی جمع تحقیرم میکرد انقدر این کارو کرد تا بقیه مثل خاله هام هم به خودشون اجازه بدن دست رو ی من بلد کنن یا تحقیرم کنن 

نه عزیزم من مامان خودمو میگم  من بجه ی طلاق نیستم مامانم انقدر باهام بد بود که ارزوی مرگ میکرد ...

مامان من بدتر بود 

تا وقتی بود خوب بود اما یدفعه ای هیولا شد 🙄

سر این نامادریت دعوات کرد که زنگ زدی

اصلا من بهش نگفتم زنگ زدم 

نمیدونم از کجا فهمیده 

از اتاق منم صدا نمیره بیرون ته راهروئه 

گوشیمو چک کرده شاید 😐🙄

مامان من بدتر بود  تا وقتی بود خوب بود اما یدفعه ای هیولا شد 🙄

من هیچ وقت نمیبخشمش 

هیچ وقت اون روز های که باید پشتم بود نبود....

اما به جاش بابام عاشقشم تمام کسمه بابام فقط اون هم برام پدری کرد هم مادری

اصلا من بهش نگفتم زنگ زدم  نمیدونم از کجا فهمیده  از اتاق منم صدا نمیره بیرون ته راهروئه ...

خوب شاید چون دختر خودش اخلاق نداره ومحبتش به شما زیاده احساس ترس کرده که میرین طرف مادرتون وتنها میمونه علاقتونو بهش ابراز کنین

خوب شاید چون دختر خودش اخلاق نداره ومحبتش به شما زیاده احساس ترس کرده که میرین طرف مادرتون وتنها میم ...

ابراز میکنم   

اصلا دعوا نکرده بودیم 

صبح رفتم بیرون اینجوری گفت دوباره برگشتم اتاقم   

خوب جلو چشمش زنگ نزن!  درستش نیست جلو نامادریت که کلی برای تو زحمت کشیده زنگ بزنی و قربون صدقه مادرت بری!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706