2726
عنوان

گفت لیاقت تو همونه 😐

831 بازدید | 38 پست

مامان من طلاق گرفته خیلی کم باهم ارتباط داریم 

امروز صبح ، زنه بابام ناراحت بود نمیدونم خواستم چی بگم گفت تو با من حرف نزنا لیاقتت همون مامانته و بعدش یه عالمه غر زد و فحش داد 

واقعا از مامان خودم بهتر بوده تا حالا و بیشتر زحمت کشیده اما خیلی ناراحت شده بود منم ناراحت کرد ، یعنی به مامانم نباید کلا زنگم بزنم ؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مامانا هم گاهی کم میارن و سر بچه هاشون داد میزنن ناراحت نشو خسته بوده سرتو خالی کرده مثل مامانته دیگه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

لابد از روعصبانیت این حرفو بهت زد

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706