1874
1993
عنوان

گفت لیاقت تو همونه 😐

812 بازدید | 38 پست

مامان من طلاق گرفته خیلی کم باهم ارتباط داریم 

امروز صبح ، زنه بابام ناراحت بود نمیدونم خواستم چی بگم گفت تو با من حرف نزنا لیاقتت همون مامانته و بعدش یه عالمه غر زد و فحش داد 

واقعا از مامان خودم بهتر بوده تا حالا و بیشتر زحمت کشیده اما خیلی ناراحت شده بود منم ناراحت کرد ، یعنی به مامانم نباید کلا زنگم بزنم ؟ 

با ما  به  کسب و کار  خود رونق  دهید

2000

مامانا هم گاهی کم میارن و سر بچه هاشون داد میزنن ناراحت نشو خسته بوده سرتو خالی کرده مثل مامانته دیگه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2011

لابد از روعصبانیت این حرفو بهت زد

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ببین وقتی میگی از مامان خودم بهتره، یعنی خب زن بدی نیس. فقط عصبانی و کلافه بوده یه چیزی گفته به دل نگیر 

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
داری میگی از مامان خودت بهتر بوده ناراحت بوده یه چیزی گفته سخت نگیر.منم گاهی عصبانی میشم به دخترم می ...

نگو تو رو خدا اعتماد به نفسش میاد روی صفر 

منم مامانم اینقدر تحقیرم کرد انقدر کتکم زد جلو جمع

الان اعتماد بنفسم صفره