2733
2734

سلام ببخید 

من یه برنامه میخوام که پیام های پاک شده واتساپو توش نشون بده 

خودم ۲ یا ۳ تا برنامه دارم که وقتی کسی یه پیامی میده ولی پاک میکنه میتونم از طریق اون برنامه پیام پاک شدشو ببینم 

ولی اون برنامه هایی که دارم پیاما و ویس هارو قاطی باطی میاره 

میخاستم بپرسم شما اگه یه درست حسابیشو میدونید بهم معرفی کنید 

خیلی نیاز دارم ممنون

برنامه نوتیفیکیشن

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان این ک گفتی ینی چی😐پیام واتس آپ مگ نشون میدع

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
الان این ک گفتی ینی چی😐پیام واتس آپ مگ نشون میدع

اره یه برنامه هستش وقتی یه نفر پیام میدی پاکش میکنه تو میتونی از طریق اون برنامه پیام هایی رو که داده رو ببینی

2738
نه یه برنامه میخوام 

این هم برنامه است دیگه فقط باید اون واتساپ اصلیتو پاک کنی 

این میشه واتساپت 

خیلی هم خوبه من که خیلی وقته دارمش راضیم 

انشاءلله امضای خدا پای آرزوهاتون   
واسه واتساپه؟

برای همه برنامه ها

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍