2726
عنوان

انقد بدبخت شدم سر دیابت بارداری که...

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 104 پست
هیچی نخوردم.مشکلم همینه.چون دو قلو دارم دیابت گرفتم

اخی قربونت بشم.. قربون اون جفت فرشته ام بشم.. عزیزای دلم. 😍😍😍

من عاشق دوقلو ام.. اصلا ب اینا فک نکن عزیزم این روزام میگذره میان بغلت همرو فراموش میکنی

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
منم فشار دارم😕

خیلی مواظب باش گلم بارداری؟

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخی قربونت بشم.. قربون اون جفت فرشته ام بشم.. عزیزای دلم. 😍😍😍 من عاشق دوقلو ام.. اصلا ب اینا فک ...

چه مهربونی😍

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728
یعنی الان قند ناشتات چنده؟

الان که 85 ام.ولی اولش 107 بودم.ب خاطر اون 3 هفته ای که نون و برنج نخوردم اومد پایین.دکتر هم گفت دیگه نمیتونی قند و شکر و عسل و ماکارونی بخوری.بقیه چیزارم کم بخور.عسلللللللل....انقد دلم تنگ شده براش  

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه
الان که 85 ام.ولی اولش 107 بودم.ب خاطر اون 3 هفته ای که نون و برنج نخوردم اومد پایین.دکتر هم گفت دیگ ...

منم برا همه چیزای شیرین دلم تنگ شده اما چاره ای نیس ولی من برنج رو میخورم همچنان

همه کسم دخترم❤
ماهم یه اشناداشتیم بیچاره فشاربارداری گرفته بودبعدشم بعدزایمان کلیه هاشم ازکارافتاددیالیزی شد😢حالاه ...

اخ گفتییییییییییییییییی.....منم گول خوردم گول

عاره.منم چون مادرم فشار داره ارثی گرفتم کلا نمکی جات رو حذف کردم دیگ نمیدونم چیکا کنم

ای جووون ایشالابه سلامتی گلم😘منم مادرخدابیامرزم قندداشت واسه همین منم ازترسم شیرینی روکلاگذاشتم کنار😢

اخ گفتییییییییییییییییی.....منم گول خوردم گول

گلم شیرین زیادمیخوردی ؟

ای جووون ایشالابه سلامتی گلم😘منم مادرخدابیامرزم قندداشت واسه همین منم ازترسم شیرینی روکلاگذاشتم کنا ...

خدارحمتشون کنه.این چیزای ارثی خیلی بده واقعا عادم نمیدونه چیکار کنه

همه کسم دخترم❤
خجالت کشیدم🤧🤧 مرسی عزیزم لطف داری💖💞

فدات نه جداخیلی دوستت دارم😘😍

اخی قربونت بشم.. قربون اون جفت فرشته ام بشم.. عزیزای دلم. 😍😍😍 من عاشق دوقلو ام.. اصلا ب اینا فک ...

شما که خودت این همه سختی کشیدی چرا منو گول میزنی دیگه عزیزم؟  همین دیروز میگفتی به هیچ کارم نمیرسم

2706