2733
2734

ی دونه شیرینی بدون قندو ک مامانم گرفته بودو گرفتم دستم چند دقیقه ی بار ی گاز کوچولو میزنم بهش ک ی وقت تموم نشه.به یاد اون روزا که ده تا دهتا شیرینی خامه ایو کیک میخوردم و پیتزا و اب میوه و ..حالا برای این که بعد زایمان نیفتم بمیرم مجبورم ی شیرینی اشغالی بدون قندو هزار تا  گازش بزنم تا تموم نشه:))...هعییی...بارداری لعنتی
کی بود میگفت بارداری شیرینه؟برم دست بندازم دهنشو جر بدم.

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه

😂😂😍😍

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😃😃😃😃🤣🤣🤣🤣

برای جمله آخرت خندم گرفت

عزیزم انشاءالله صحیح و سالم تموم بشی 

برات ده تا صلوات فرستادم 

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2728
2738

عزیزم واسه ی بارداری بی درد سر باید قبل اقدام دکتر بری تا برات آزمایش های لازم رو بنویسه و چک بشی تا اینجوری عذاب نکشی

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#
2706