2733
2734
عنوان

دوستان خوشگل خانوما؟؟؟؟؟؟

163 بازدید | 17 پست

سلام خوبین صبحتون بخیر

من خیلی تایپیک راجع ب پوست زدم 

اماهیچکی راهکاردرست حسابی نداده 

خواهش میکنم اگ کسی راهی میدونه بگه ممنون میشم

پوستم خشکه و کدر میخام شفاف و نرم بشه چیکارکنم؟؟؟؟

برودکتر😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

قدم اول ک مشاور پوست

بعدش درمان خونگی

مثلا بخور گلاب/یا ماسک نشاسته ذرت و ماست/ماسک شکر و لیمو تازه/ماسک جعفری/ ماسک سفیده تخم مرغ/گوگل سرچ کن ماسک واسه پوست خشک

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/

عزیزم اول باید به درون بدنت رسیدگی کنی ، کمبود املاح و ویتامین ها رو نداشته باشی کبدت اگه نیاز به پاکسازی داره پاک بشه ، اب و رطوبت بدنت کافی باشه ، تعذیه ات سالم باشه ، کم خونی نداشته باشی و ...

پوست صورتت هم اول باید اگه نیاز به درمان خاصی داره درمان بشه بعد پاکسازی بشه حتما لایه برداری بشه  ، از ماسک های مختلف حتی ماسک های خونگی مثل ماست ، کاکائو ، نشاسته ، خیار ، عسل ، گلاب ، لیمو ، الوورا ، سفیده تخم مرغ ، زرده تخم مرغ  ، روغن های خوب مثل نارگیل ارگان ... استفاده بشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706