1989
1993
عنوان

دوستان خوشگل خانوما؟؟؟؟؟؟

158 بازدید | 17 پست

سلام خوبین صبحتون بخیر

من خیلی تایپیک راجع ب پوست زدم 

اماهیچکی راهکاردرست حسابی نداده 

خواهش میکنم اگ کسی راهی میدونه بگه ممنون میشم

پوستم خشکه و کدر میخام شفاف و نرم بشه چیکارکنم؟؟؟؟

برودکتر😎

از خدا دیگر هیچ نمیخواهم ، دیگر هیچ آرزویی ندارم ، رویایم را میخواستم که به آن رسیدم ، دنیا را میخواستم که آن را به دست آوردم ، رویایی که همان دنیای من است، و تویی که همان دنیای منی….

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

1992

اینجا کمک خاصی بت نمیشه 

برو دکتر پوست

ازوقتی تو شاخ شدیخر شده سلطان جنگل:)  تنها باش.. تنها قدم بزن ولی اضافه نباش!       یه وقتایی یه مجازی جوری تو دلت میره که خواهرت به پاش نمیرسه!یکی مثل آناتا! یکی مثل فلورا.. یکیم دلارامم .. نیکا! خیلی میخوامتون:)💚
2011

قدم اول ک مشاور پوست

بعدش درمان خونگی

مثلا بخور گلاب/یا ماسک نشاسته ذرت و ماست/ماسک شکر و لیمو تازه/ماسک جعفری/ ماسک سفیده تخم مرغ/گوگل سرچ کن ماسک واسه پوست خشک

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/

عزیزم اول باید به درون بدنت رسیدگی کنی ، کمبود املاح و ویتامین ها رو نداشته باشی کبدت اگه نیاز به پاکسازی داره پاک بشه ، اب و رطوبت بدنت کافی باشه ، تعذیه ات سالم باشه ، کم خونی نداشته باشی و ...

پوست صورتت هم اول باید اگه نیاز به درمان خاصی داره درمان بشه بعد پاکسازی بشه حتما لایه برداری بشه  ، از ماسک های مختلف حتی ماسک های خونگی مثل ماست ، کاکائو ، نشاسته ، خیار ، عسل ، گلاب ، لیمو ، الوورا ، سفیده تخم مرغ ، زرده تخم مرغ  ، روغن های خوب مثل نارگیل ارگان ... استفاده بشه

ته دلتون آروم🌹 ... اگه سوال ارایشی پیرایشی دارین به تاپیکم بیاین که تو پروفایلم هست