2737
2734
عنوان

دردودل😢😢

413 بازدید | 54 پست

سلام دوستان

به شوهرم شک کردم حس میکنم دوست دختر داره 

جمعه ها همش میگه میخوام برم با دوستام بیرون دو هفته پیش رفت اولشم نگفت کجا میره بعد خودم فهمیدم 

بعدش  ک دیگه با مدرک ثابتش کردم ک دروغ گفته گفت اره با دوستام رفتیم بیرون من حرفشو باور کردم

چندروز پیش یه اس ام اس از دوستش نشون داد ک ببین جمعه دعوتم کردن اونا هر هفته میرن بیرون من نمیرم این هفته دیگه اگه نرم بهم میگن از زنت میترسی  منم اولش باور کردم ولی بعد ک تو تاریخچه مکالماتش نگا کردم دیدم قبل اون پیامه دوبار به دوستش زنگ زده بعد پاک کرده

فهمیدم خودش ازشون خواسته ک بهش پیام بده

جمعه هم ک رفت حتی یه بار به دوستش زنگ نزده 

وقتی بهش گفتم حالا با دوستت کجا رفتین خیلی بد جوابمو داد و گفت به تو ربطی نداره

بچه ها دارم دیوونه میشم مطمعنم یه چیزی هست چکار کنم

کاش شماره زن اون دوستش ک میگه باهاش میره بیرون داشتم ازش میپرسیدم ک شوهرش بیرون رفته یانه

شما یه راه حلی به ذهنتون نمیرسه ک ثابتش کنم دروغ میگه

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

اگه ایرانسل من داره ریز مکالمه بگیر.. ریکوردر نصب کن دزدکی مکالمه هاشو ضبط کن و اینکه گوشیشو چک کن قایمکی.. اگه نبود لو نده.. بزار مدرک جم کن بعد رو کن 

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینبار ن گوشیشو چک کن ن ب شک بندازش عادی بگو برو خوش بگذره بعد بیوفت دنبالش

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
اگه ثابت کنی که مثلا با خانمی هست میخوای چه کنی ؟ 

ازش جدا میشم  وقتی هم ثابتش کنم میفهمه ک نمیتونه گولم بزنه من خر فرض کنه

اینجوری اروم نیستم اصن همش حالم بده

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊
2738
اگه ثابت کنی که مثلا با خانمی هست میخوای چه کنی ؟ 

اره چیکار میکنی؟

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

من جات بودم میزدم دهنشو صاف میکردم

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

بگرد اینستا زن اون دوست شوهرتو پیدا کن

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

وایی عزیزممم

فقط دعا میکنم اینا همش یه حدس باشه و اتفاقی نیفته برا زندگیت😔😔

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
اینبار ن گوشیشو چک کن ن ب شک بندازش عادی بگو برو خوش بگذره بعد بیوفت دنبالش

چجوری برم دنبالش اون یهویی پا میشه میره من تا در شم تاکسی چیزی پیدا کنم اون رفته

2706