2733
2734
عنوان

چرا بعد سقط و کورتاژ باردار نمیشم!!!

2278 بازدید | 31 پست

خانوما شما سابقه کورتاژ داشتین چن وقت بعد باردار شدین؟؟؟چی کردین خودتونو تقویت کردین؟؟؟

تو برگه کورتاژ من نوشته تا یکسال باردار نشود نمیدونم چرا !!!!!

الانم اقدامم ولی باردار نمیشم😥😥😥

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕

من بدون کورتاژ پنج هفته بودم شیش ماهه تواقداممم نمیشه نمیشه حس میکنم یک گناهی کردم خدابهم دادبعدگرفتش

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بدون کورتاژ پنج هفته بودم شیش ماهه تواقداممم نمیشه نمیشه حس میکنم یک گناهی کردم خدابهم دادبعدگرفت ...

بخدا منم همین حسو دارم هرچیم فکر میکنم گناهمو پیدا نمیکنم😑😑شما دکتر رفتی؟

2731
چیه خب بگو ماهم بدونیم!!!!!

اول باید اون سیستمی که چرخ شده و آسیب دیده ترمیم بشه بعد تقویت بشه بعد انتظار بچه داشته باشین .(موجود زنده) دو تا کورتاژ شانس بچه دار شدنو کم می کنه چون یه چرخ گوشت میزنه سیستمی که کارش .....رو آسیب می رسونه و تا مدت ها باید وایسی تا ترمیم بشه و شانس ام کمتر میشه .

.پایان
2738
اول باید اون سیستمی که چرخ شده و آسیب دیده ترمیم بشه بعد تقویت بشه بعد انتظار بچه داشته باشین .(موجو ...

واااا چه حرفای امیدوار کننده ای😏

واقعیت دوس داری یا دروغ و چرت وپرت؟

خیلیا بعد همون کورتاژ فورا باردار شدن .

ناامید کردنم کار درستی نیس هرچند که راست باشه

واااا چه حرفای امیدوار کننده ای😏

ناراحت نشو عزیزم ایشون اقا هستن فک نمیکنم زیاد از مسایل خانومانه اگاه باشن , حالا طبق شنیده هاشون شاید نظر میدن , تا جایی که من میدونم و از پزشکمم پرسیدم 3 ماه اقدام نکنی بعد کورتاژ کافیه و اگه سقط بدون کورتاژ هم باشه که بلافاصله حتی میتونی بارداری موفق داشته باشی , من دی ماه سقط کردم که خودبخودی بود و حتی دارو هم نخوردم در اثر خونریزی بود و پزشکم گفته یه ازمایش بتا بده اگه منفی شد میتونی بعدش اقدام کنی 

خیلیا بعد همون کورتاژ فورا باردار شدن . ناامید کردنم کار درستی نیس هرچند که راست باشه

بی خیال شما نمی دونین چی می خواین .پرسیدین منم گفتم کورتاژ چیز معمولی نیست که بعدش باردار بشین چون اون رحمی‌که توی نطفه به وجود میاد آسیب می بینه .اگه راستشو نمی‌خواین و فقط یه مشت حرف دلگرم کننده می‌خواین ، یه تاپیک بزنین بگین منو دلگرم کنین‌دلم دلگرمی و خیال می‌خواد نه سوال 

.پایان
ناراحت نشو عزیزم ایشون اقا هستن فک نمیکنم زیاد از مسایل خانومانه اگاه باشن , حالا طبق شنیده هاشون شا ...

اگه مادرم پزشک زنان باشه به نظرتون چرت و پرته که عملا بعد کورتاژ نمیشه😕اصلا بعد دو هفته اقدامم مشکلی نداره ؛ مشکل سلامتی بچه اس .اینا درک خاصی نمی خواد 

.پایان
ناراحت نشو عزیزم ایشون اقا هستن فک نمیکنم زیاد از مسایل خانومانه اگاه باشن , حالا طبق شنیده هاشون شا ...

۳ ماه جلوگیری داشتم نمیدونم شاید مشکلم استرسم باشه نمیدونم اصلا

2706