2726
عنوان

شما اگه شوهرتون این حرفو بزنه خوشحال میشید یا ناراحت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 144 پست
اینم ی طرز فکره که در حال حاضر به عنوان انحراف اخلاقی شناخته میشه ، گالا همسر سالوادور دالی روابط آز ...

بهره بردن از زیبایی مشکلی نداره  ولی زیبایی بصری نه اینکه هر کی زیباست برای تو باشه...خویشتن داری باید داشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا تو از کجا میدونی اون دختر فامیلشون نبوده!! یعنی تو از همه اشنا ها و فامیلای همسایه خبر داریی ک ...

شوهرش خوی حیوانی داره 

ینی بعضی آدما فقط و فقط دنیا و عشقو حالو زیباییاش رو در روابط جنسی مکرر و متنوع با زن ها و مردهای دیگه میبینن 

همینو بس 

مثل حیوون ک عقل و شعوری از خودش نداره و فقط جفت گیری میکنه و با هر ماده ای ک باشه جفت میشه 

تازه بعضی حیوونا بعد از مرگ جفت شون تنها میمونن دیگه مثل قو ..

ولی این شوهره نه تنوع طلبه و ب شدت شهوتی اما آب زیر کاه ک میخاد آروم آروم خود واقعیشو ب زنش نشون بده و این تابو ها رو عادی جلوه بده و دم از روشنفکری میزنه 😊😊

تو این دوره زمونه اپن مااااایند نباشی سخته  تو هم سعی کن اپن مااایند بشی

خیانت خیانته

روشنفکرتریناشونم نمیتونن با این موضوع کنار بیان

ینی چی بعضیاتون اخر جمله هاتون ی شکلک خاص میذارین؟؟؟مثلا میخواین بگین خیلی شاخین؟  نکنین این کارو
2728

استارتر خواسته امتحانت کنه ببينه واکنشت چيه

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
خیانت خیانته روشنفکرتریناشونم نمیتونن با این موضوع کنار بیان

اینکه صد در صد ولی این که خیانت نکرده منم نکفتم کسی با خیانت کنار بیاد اتفاقا کسی که خیانت میکنه رو باید زنده زنده اتیش زد

اره

چی اره 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
چی اره 

میگم شاید خانومه بدکاره نبوده 

یکی از،فامیلاشون بوده باشه

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
میگم شاید خانومه بدکاره نبوده  یکی از،فامیلاشون بوده باشه

دقیقا 

اینا همش حدس هست تازه گناه هم دا ه میکنه استاتر چون داره تهمت به اون خانم اقا میزنه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر