2726
عنوان

شما اگه شوهرتون این حرفو بزنه خوشحال میشید یا ناراحت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اگه این جیزایی که شوهرت گفت رو به زبون بیارم خونم حلالهه

منم😂😂

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2728
شما حرفت اینه ک اگه منو دوس نداره میتونه بره با کس دیگه ای  اما شوهر استارتر حرفشو موقعی زد ک ...

من قضاوت نمیکنم ولی شوهرش بی دلیل که این حرفو نزده لابد اونم تو دلش خبراییه

اوهوم  از دست این یکی خلاص میشی اون یکی عربده میکشه ایش 😐🤦🏼‍♀️

خیلـــــــــــــــــــی رومخه

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

اون شوهر شما ببخشیدا ولی مشکوک میخواد ی غلطی کنه داره از الان عادی جلوه میده

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
ن اتفاقا جدی میگفت😥 گفت من جراتشو ندارم ولی تو اگه احساس میکنی با یکی دیگه خوشی و بهت خوش میگذره ب ...

ای وای خدا من شوهرم میگه من هر کار هم بکنم تو حق نداری کاری انجام بدی بخدا حتی نمیزاره تو گروه های واتساپ برم اینستا داشته باشم حتی باورتون نمیشه عکس خودمو بزارم صحفه گوشیم 

اگه بزارم بدش جنگه جنگ

2706