2733
2734
عنوان

شما اگه شوهرتون این حرفو بزنه خوشحال میشید یا ناراحت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 144 پست

بنظرم حرف اول تو غلطه.شوهرت مرد سر به راهی نیست هیچی، کلی هم سر به هواست و مشکل روانی داره

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
فک کنم می‌خواسته ی چیزی بش پیشنهاد بده

بعیدم نی والا.. یه چیزایی آدم میشنوه کرک و پر نمیمونه دیگه.. شوهرای حالا چه بی غیرت شدن عه🤕🤕🤕

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مردا وقتی خیانت میکنن معنیش این نیست زنشونو دوست ندارن.مشکل اینجاست همه زنا رو دوست دارن طفلیا🤪

دلش دریاس 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

چ شوهر باحالی

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#
2738
ب نظرت کارش درسته ؟ من یکیو میشناسم با شوهرش توافق کردن کاری ب کار هم نداشته باشن

نه خب اینجوری هم درست نیست من گفتم اگه حس کردم با من حالش خوب نیست ولی وقتی با هم خوبیم و مشکلی نداریم چه دلیلی داره یکی دیگه رو بیاره تو زندگیش

هر چی غیرتی رگ داره دور ماس 😒🤦🏼‍♀️

بخدا اون موقع دوس پسرامم رگ داشتن اندازه رگ خررررر🤕😒😒😒

شوهرمم  الان غیرتیه ن بد ها ولی خو این حرفو عمرااا بزنه  😪😪

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
ضربدری ینی چی؟

یعنی مثلا زنش با دوستش باشه اینم با زن دوسش

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#
2706