2726
عنوان

شما اگه شوهرتون این حرفو بزنه خوشحال میشید یا ناراحت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 144 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه جدی گفته الان زنده س؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
راستش ترسیدم از حرفش ، البته اصلا بهش نمیخوره این کارا،، ولی به این همسایمونم نمیخورد😖 تازه اون دوه ...

مردا وقتی خیانت میکنن معنیش این نیست زنشونو دوست ندارن.مشکل اینجاست همه زنا رو دوست دارن طفلیا🤪

میخواد تو رو تست کنه ببینه تو این موقعیتها چی میگی مچت رو بگیره  فکر کنم اون هم بدش نیاد یکم ول بچرخه

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

این حرف و عقیده شاید یه صد سال دیگه عادی بشه بین مردم ولی الان بنظرم درست نیست

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

معلومه حرف تو 

من اگه اینجوری به همسرم میگفتمـ چیزی که ایشون بهتون گفتن رو میگم 

همونجا چالم میکرد تو حیاط

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2706