2058
2047
عنوان

شما اگه شوهرتون این حرفو بزنه خوشحال میشید یا ناراحت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2130 بازدید | 144 پست
التماس دعا، دعا کن یکی از این اروپایی اووف جوون نصیبمون شخ😂😂😂

ایشالله ایشالله. ولی بی رگم دلتو میزنه. رگ داشته باهش ن اندازه خر ن  ک هیچی نداشته باشه. 

اندازه ی توله خوبه😂

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
تو از کجا میدومی اون خانم بدکاره بوده  شاید از اقوامشون بوده مگه همه اقوامشون رپ میشناسی

اره

من خوشبخت ترین دختر دنیام😌 مهم نیس مریضی مهم نیس مریضم مهم نیس نی نی کوچولوی خوشگلمو از دست دادم مهم نیس همه بهم میگن اشتباه کردم مهم نیس مامان بابام خونشون راهمون نمیدن من فقط تورو دوس دارم♥ 

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

2059

اینم ی طرز فکره که در حال حاضر به عنوان انحراف اخلاقی شناخته میشه ، گالا همسر سالوادور دالی روابط آزاد داشت کاملا آشکار دالی معتقد بود که همسرم خیلی زیباست همه باید از این زیبایی بهره ببرند 😳

2050
اولا تو از کجا میدونی اون دختر فامیلشون نبوده!! یعنی تو از همه اشنا ها و فامیلای همسایه خبر داریی ک ...

با زن همسایه دوستم، همه فامیلاشونو میشناسم، بعدش هم دختره میخواست بیاد کلی اینور اونور و نگاه کردن و دزدکی اومدن تو خونه، مشخص بود اصلا!!

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
اینم ی طرز فکره که در حال حاضر به عنوان انحراف اخلاقی شناخته میشه ، گالا همسر سالوادور دالی روابط آز ...

بهره بردن از زیبایی مشکلی نداره  ولی زیبایی بصری نه اینکه هر کی زیباست برای تو باشه...خویشتن داری باید داشت

اولا تو از کجا میدونی اون دختر فامیلشون نبوده!! یعنی تو از همه اشنا ها و فامیلای همسایه خبر داریی ک ...

شوهرش خوی حیوانی داره 

ینی بعضی آدما فقط و فقط دنیا و عشقو حالو زیباییاش رو در روابط جنسی مکرر و متنوع با زن ها و مردهای دیگه میبینن 

همینو بس 

مثل حیوون ک عقل و شعوری از خودش نداره و فقط جفت گیری میکنه و با هر ماده ای ک باشه جفت میشه 

تازه بعضی حیوونا بعد از مرگ جفت شون تنها میمونن دیگه مثل قو ..

ولی این شوهره نه تنوع طلبه و ب شدت شهوتی اما آب زیر کاه ک میخاد آروم آروم خود واقعیشو ب زنش نشون بده و این تابو ها رو عادی جلوه بده و دم از روشنفکری میزنه 😊😊

تو این دوره زمونه اپن مااااایند نباشی سخته  تو هم سعی کن اپن مااایند بشی

خیانت خیانته

روشنفکرتریناشونم نمیتونن با این موضوع کنار بیان

ینی چی بعضیاتون اخر جمله هاتون ی شکلک خاص میذارین؟؟؟مثلا میخواین بگین خیلی شاخین؟  نکنین این کارو
1718