1874
2047

من همسرم آدم سربه راهیه، اما دیروز دیدیم همسایه روبروییمون زنش نیست یه دختر آورده تو خونش، اصلا به مرده نمیخورد خیلی متین و موجهه، من خیلی ناراحت شدم

بعد همسرم گفت چیه مگه خب زنشم بره با یکی دیگه، من بهش گفتم من راضی نیستم تو یه نگاهم به یکی دیگه کنی، اون گفت ولی من راضی ام تو هر کاری خواستی بکن، هرکاری یا هر کسی حالتو خوب میکنه انجام بده، من گفتم این بی غیرتیه، اون گفت این عشقه!!! گفت الان قرن۲۰۲۰😐😐

بنظرتون حرف کدوممون درسته؟

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

حرف شما درسته از نظر من

#اکانت تعطیل💔😴من با چشـ👀ـم بسته بیدارم...حرفـــام بـه دردام بستگی دارن...⛓️🖤مـن از درای بـسته بیزارم...😒خسته از این مـردم...👥بس که بیکــارن...🤷🏻‍♀️مـــــن...ته یه چاه عمیقم...🕳️پنچر وسط راه حقیقــت...🚶🏻‍♀️ goftino.com/c/x32Bwi  لینک گفتینو
2059
2050

حرف شوهرت مسخره بود 

ما 20 نفریم 15 تا پسر 5 تا دختر که زندگیمون با زندگی خیلا فرق داره از اینکه همیشه کنار هم بزرگ شدیم و هوایی همو داریم خیلی خوشحالم   15 تا بردار دارم که پسر عموهام هستن 4 خواهر که سه تاش ابجی هام هستن و یه دختر عمو ولی ما همه خواهر برادریم
وااای حرف تو

راستش ترسیدم از حرفش ، البته اصلا بهش نمیخوره این کارا،، ولی به این همسایمونم نمیخورد😖 تازه اون دوهفته پیش سرویس طلا گرفته بود واسه زنش

زنش کلی ازش تعریف میکرد😥

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
1718