2726
عنوان

موی چرب

150 بازدید | 12 پست

واییییی بچها سلام دیونه شدم من دوسه روزی میرم حموم کلافه شدم همش سرم میخاره نگاه کردن چیزی نبوده(شپش) من تمیزم‌هستم بعد اینکه سرم بعد دو روز چرب میشه ایقد کلافه شدم سرکه زدم بی فایده بود. موهامم خشکههه موخوره گرفته ولی پوست سرم چربه نظر بدین چی بخرم بزنم چیکار کنم😭😭😭😭😢😢😢  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای منم موهام چربه یه روز درمیون میرم حموم ولی اسیب میبینه مو اینطور

نمیدونم چیکار کنم دکترم گفت موهاتو عادت دادی بعد ۲ روز چرب شن هفته ای ۳ بار برو خب نمیشهههه هفته ای ۳ بار که😑😑

هر دو سه روز یبار چرب بشه خیلیم زود نیستا باید یک روز در میون بری حموم

بعد کف سرتو فقط تو حموم بشور ب نوک موهات شامپو نزن فقط موقع ابکشی یکم کف میاد رو نوک موها همون بسشه واسه شستن گرد و غبار؛ وگرنه نوک مو که اصلا چرب نمیشه بخای کف بزنی

از حموم میای وقتی موهات هنوز خیسه و نمدار بهش روغن بزن روغن بادوم زیتون نارگیل هر چی دوس داری

موهاتم با شامپو موی چرب شون بشور

من تا هشتاد درصد راحت شدم از چربی سرم چون موهام دقیقا همین مدلی بود ک گفتی سرم چربه نوکش خشک

نه عزیرم قبلا کلیر میزدم الان بیخیال شدم تخم مرغیا داروگر

برو داروخونه بگو شامپو مخصوص موی چرب میخام. حتما نباید گرون باشه.. مارک دنی وان هم خوبه. اوه هم خوبه. شاید ب موهات افتاد

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
نه عزیرم قبلا کلیر میزدم الان بیخیال شدم تخم مرغیا داروگر

شامپو شون بخر ۲۵تومنه سبز رنگش روش نوشته مخصوص چرب 

و چون زودتر چرب نمیشه از داروگر به صرفه تر در میاد چون هی نیاز نیس بری حموم من از وقتی اونو زدم راحت شدم

خجمشم اندازه دوتا داروگره