2726
عنوان

بیحجابم اما بشدت آدم معتقدی هستم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5871 بازدید | 169 پست
نیازی نیست به تیکه و متلک هاشون  توجه کنی... من خودم یکی رو  میشناسم  عشق سابقش رو آ ...

خوب اونم گناهکاره اونجورادمانمازنخونن بهتره چون عبادتشون یه گرون هم ارزش نداره

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

عزیزم جدا از مسائل دینی و ظاهری حجاب یه امر درونیه، چه بسیار هستند آدمهایی که با حجابند ولی در عمل از هزاران آدمهایی که به این موضوع اصلا اعتقاد ندارند بی حجابترند ،هر وقت به این موضوع  پی بردی و به حجاب باطنی رسیدی اون موقع هست که تو میتونی به خودت بگی با حجاب یا بی حجاب . امیدوارم به درک واقعی برسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها چی میگیدشماها

انگار صبحانه نخوردید خون به مغزتون نرسیده 😂😂😂

مثل آینه بگید چون طرف بی حجابی بعد غذا نگه خدایا شکرت

یا با خدا درد دل نکنه

چون بی حجابه

پس اینهمه آدم بی حجاب تو کل دنیا نباید از خدا تشکر کنن

نباید باخدا حرف بزنند چون جور درنمیاد

طرف حجاب نداره درست

ولی حداقل داره با خدا خودش حرف میزنه وارامش میگیره ولیلی نماز رو از نظر علمی بخونید خودش نوعی یوگا هستش.وبسیاربسیار مفید برای بدن وروان 

پس بر طبق راهنمایی هایی که اینجا شد، فکر می کنم شما نماز رو بذارید کنار تصمیم درستی باشه، چون زحمت ب ...

سلام صبحتون بخیر 

جسارت نباشه... نظر شما کاملا نادرسته 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2728
خیلی حس شگفت انگیزی هست . منم همینجوری ام.اگر یه موقع پام بخوره جایی یا سردرد بگیرم یا اتفاقی برام پ ...

عزیزم من سر درد و پا درد نمیشه من اون کارو انجام میدم مثلا چند وقت پیش به دوستم گفتم چرا نماز صبح بیدار نمیشی خدا شاهده به دو روز نکشید نتنها نماز صبح نماز ظهر و مغربمم نمیشد بخونم یه شرایطی میشه که نمیشد بخونم