2737
2739
عنوان

بیحجابم اما بشدت آدم معتقدی هستم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5871 بازدید | 169 پست
باید در حد توانمون برای همه واجبات وقت بذاریم نه یکی پررنگ و یکی دیگه کمرنگ این خوب نیست

شما هی سعی کن دست از قضاوت بکشی و از منصب خدایی فرود بیای، فکر کنم ادعای خدایی کردن بزرگترین کفره و هم شما و هم خیلی از هم عقیده هاتون توی این تاپیک ادعا کردید و جای خدا حکم دادید و قضاوت کردید.

اصلا متوجه سوال استارتر شدید؟!! راجع به خوندن نماز یا ترکش سوال نپرسید راجع به برخورد با قضاوت دیگران پرسید!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد نوع ارتباطت با خدا با کسی مشورت نکن به ادمای دیگه رابطه عاشقانه تو و خدای خودت مربوط نیست میبینی که همینجا هم چی میگن. 

من پیش کسی نماز نمیخونم در مورد اعتقادمم حرفی نمیزنم چون به کسی مربوط نیست. اینجوری کسی هم اجازه دخالت کردن به خودش نمیده

2731

حواستون باشه به حرفایی که میزنید کاری نکنید که استارتر از نماز خوندنم منصرف بشه.....واقعا بعضی هاتون از دین فقط اسمشو بلدید این دختر تنها رشته ای که به خدا متصلش کرده همین نمازه شاید بعدا عمین نماز باعث بشه حجابشم که دستور خداست رو رعایت کنه اون وقت ی عده میگن نمازتم ول کن چون فایده نداره 

یعنی واقعا دلم میخواد بدونم تو مغزتون چی میگذره

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
متن این عکس رو کامل بخون لطفا https://s16.picofile.com/file/8422526068/۲۰۲۱۰۱۲۴_۰۸۳۵۱۷.jpg

همه چیز ک ب حجاب نیست شما چندنفر رو دیدین ک با چادر و ی پوشش فوق العاده هستن ولی پشت اون چادر حجابشون چ کارهاااا ک نمیکنن

ایشون هم دلش پاکه مهم باتن ادمه ن ظاهرادم

مهم ارزشش پیش خداست ن پیش بنده اش

مهم اون اصلیت نمازه ک میخونه

ب کل دوستان میگم 

حجاب ی چیزیه ک برا خود زنه تا در برابر جنس مخالف امنیت داشته باشه ولی ب اندازه نماز ک اصول دینه مهم نی( نظر_شخصی# )ظاهر بین نباشین

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
2738

اسی حرف هیچ کدوم رو گوش نکن خدا با دلت بهت میگه که راه درستی رو میری یانه.فقط با خدا خودش حرف بزن.مگه ما کی هستیم که قضاوت کنیم.

حرف دوستات رو هم با خنده جواب بده.حساسیت نشون ندی دیگه چیزی نمیگن

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
ولشون کن  اینا معلوم نیست خودشون چه تیپی میزنن  اونوقت اومدن اینجا میگن نماز نخون در شأن ت ...

واقعا هنگم چقدر قضاوت بیجا کردن😥امیدوارم خدا ببخشتشون و یه روزی در موقعیت استارتر قرارشون نده (البته ک استارتر دختر خوبیه)چون هرکی رو قضاوت بیجا کنی خدا همون موقعیت قرارت میده بالخره

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
چرا چرت میگی؟ اصلا هم جعلی نیست

اولا مؤدب باشین ، بی ادبی نشان دهنده ی شخصیت و فرهنگ خودتون.ثانیا این توهین شما به جای اینکه برای ادعاتون سند روایی معتبر بیاریم و حرفی که میزنید رو سندش رو بگین ، توهین میکنین نشان دهنده ی بی سوادی و عدم آگاهی به احادیث معتبر و جعلی هست.از قول معصوم حدیث جعل میکنن و عده ای هم نشر میدن.

بنا بر احترام به شأن و شخصیتم نوشتار شما رو نخواهم خواند و نخواهم دید.چون آگاه و با علم نیستین.

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
این حدیث جعلیه بزرگوار ، همچین حدیثی در هیچ کتاب روایی معتبر شیعه نیومده.استناد بهش هم غلط هست.

شما علم حدیث دارین؟

و چهار منبع اصلی شیعه رو بررسی کردید؟ 

فرق روایت واحد و روایت متواتر رو می دونین؟

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   
2706