2726
عنوان

بیحجابم اما بشدت آدم معتقدی هستم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5871 بازدید | 169 پست
شخصا بی‌حجابی روگناه نمی‌دونم انسانیت مهمه

اینارو بیخیال تیپتو دوس داشتم🤤🤗

بعدشم بقول خودت انسانیت مهمه عزیزم

خیلیم خوبه ک نماز میخونی

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

خب عزیزم وقتی تکلیفت با خودت روشن نیست، عجیب نیست که دیگران عکس العمل نشون بدن!!

البته شما اختیار داری هرجور میخوای زندگی کنی، ولی دیگرانم اختیار دارن از سبک زندگیای عجیب اطرافشون تعجب کنن. بالاخره شما یا به خدا معتقدی و باید به همه حرفاش گوش کنی یا نیستی. در شرایط فعلی شما واسه دل خودت و آرامشت داری نماز میخونی نه واسه خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://uupload.ir/files/r4qm_img_20210124_081139.jpg

منم مثل توام تیپتم بد نیس

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2728

برات مهم نباشه

اینجا هم نگو

چون اینجا هم دین رو بصورت پیکج  میبینن.

منم حجاب موی سر ندارم ولی نماز میخونم

حرفهای بنده ها هم برام پشیزی ارزش نداره

خیلی وقتا توی جامعه نماز خوندنم هم قایم میکنم

😁

از همین جا خدا روشکر میکنم ک خدا شریک نداره یه عده ای تون خوبه جای خدا نیستید افراطی و.....😐😐چقدر حرفای بی ربط زدید خدا بزرگتر و مهربون تر از حد تصور ماست حرفای شما حق الناس هست و خدا نمیبخشه این همه قضاوتو ولی حجاب استارتر حق الله هست و خدا میبخشه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

نیازی نیست به تیکه و متلک هاشون  توجه کنی...

من خودم یکی رو  میشناسم  عشق سابقش رو آورده  رو تختی  که با شوهرش  میخوابید...

اما نماز اول وقت  میخونه،روزه سر وقت و قضای روزه هاشو میگیره  ،  مجلس  روضه  میره...

هر کی  استدلال  خودشو داره

نمیشه کسی رو مجبور کرد، باید همه چی دلی باشه

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
بخدا اگه اینجوری که گوش منو میپیچونه به بقیه مردم عالم هم گیر بده هیچ کس حرف بیجا نمیزنه  فقط ...

خیلی حس شگفت انگیزی هست . منم همینجوری ام.اگر یه موقع پام بخوره جایی یا سردرد بگیرم یا اتفاقی برام پیش بیاد میگم کجا اشتباه کردم ؟ مرور که میکنم میبینم بله. بعد اینقدر خوشحال میشم که خدا حواسش هست بهم اونم شش دونگ که از نظر معنوی و دنیوی غافل نشم.الحمدلله🌷

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 

اهمیت نده عزیزم.ادمای این دوره میخوان تورو با خودشون پایین بکشن

اینا از شیطون بدترن وگرنه ادم درست حسابی هیچوقت عقیده کسی رو مسخره نمیکنه

منتظرتم دخترم...زود بیا تو دل مامانی🥰میدونم به زودی میای

نماز خوندن و حرف زدن و شکر گذاری خدای خودت هیچ ربطی به حجابت نداره عزیزم کارت درسته ادامه بده

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

عزیزم منم مثل شمام حجاب ندارم اما نماز و روزه رو انجام میدم و حضور خدارو همه جای زندگیم و هرلحظه حس میکنم💞🍃 به حرف هیچکس گوش نده و کاری به کسی نداشته باش. ما برای کسی اینکارو نمیکنیم. خدا باید از ما راضی باشه و حال خودمونو زندگیمون خوب باشه❤

پس بر طبق راهنمایی هایی که اینجا شد، فکر می کنم شما نماز رو بذارید کنار تصمیم درستی باشه، چون زحمت ب ...

ینی چی؟ بما ها چ مربوطع ک ی نفر نمازشو میخونه، بعدش حجاب داره یا نه؟ شاید همین نماز ی روزی مانع گناه کردنش شد

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
از همین جا خدا روشکر میکنم ک خدا شریک نداره یه عده ای تون خوبه جای خدا نیستید افراطی و.....😐😐چقدر ...

ولشون کن  اینا معلوم نیست خودشون چه تیپی میزنن  اونوقت اومدن اینجا میگن نماز نخون در شأن تو نیست اینا کع بدتر اونایی هستن که اونجا دیدن این داره نماز میخونه! 

فکر میکنم همه خانوما،هدفشون از این نوع پوشش شیک و زیبا بودن هست...انا خب من میتونم به استارتر یک پیشنهاد بدم،که اگه دوست داشتن میتونن انجام بدن... میتونین یک روز که بدون اکیپ  و تنها میخواین جایی برین،لباس بلند تر اما مرتب و شیک و ترکیب رنگ زیبا بپوشید،اونموقع میتونید متوجه بشید که با حجاب هم میشه شیک بود،هم زیبا، هم جذاب ...صرفا برای پیشنهاد💞 

جیبم‌پر از خالیست...!💬🖐
یا مسلمان هستم یا نیستم ، اگر مسلمان هستم و به خداوند ایمان آوردم دین اسلام رو با تمام احکام شرعی و ...

در مورد آیه مرجون لامر الله چیزی شنیدید؟

یعنی امرشان را به خدا بسپارید

ابن سینا تعلیم بالاحتذا رو برای دین توصیه می کنه

تعلیم تدریجی 

منکوب کردن کسی که چیزهایی از دین رو داره باعث هل دادنش به وادی بی دینی میشه

بعد میرین اون دنیا می بینید به خاطر کلام غلط رفتار غلط یه عده کافرند و در کفرشون شما شریکید

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   
2706