2410
2553
عنوان

بیحجابم اما بشدت آدم معتقدی هستم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5864 بازدید | 169 پست
نظر پرسید منم جواب دادم تو کی هستی🙄

نظر پرسید نماز بخونم یا نه؟!!!!

بنده خدا، پرسید با قضاوت دیگران چجور برخورد کنم!!!!! شما هم بهتر بود توی همین زمینه نظر میدادی نه اعتقادات شخصیش که فقط به خودش مربوطه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حجابودوس ندارم همیشه قرآن می‌خونم

بهترین عاقبت رو برات آرزومیکنم.

از این ب بعد قرآن رو باتدبروتفکر بخون.حتما معنی آیه هارو هم بخون.

اینکه نماز میخونی یعنی جا اصلاح داری.ادامه بده نمازتو تا تغییر کنی.التماس دعا عزیزم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2456
بله بزرگوار!  من خودم نماز میخونم قران هم میخونم!  اما مانتویی هستم!  قبلا چادری ب ...

من خودم مانتو ای ام چادری نیستم 

بعضی وقتا چادر میپوشم لازم بشه

ولی موهام کلا توئه 

مانتوهای نه خیلی بلند و گشاده نه خیلی تنگ و چسبان 

فقط گاهی کاپشن که میپوشم کوتاه میشه که خودم ناراحتم چاره ای نیست  

حس امضا ندارم یونو   
جور در نمیاد نماز با این چیزا .نخونی سنگین تری

عزیزم شما بنده خدا رو تعیین میکنی؟؟؟

همه بنده خدان

بی حجاب ،با حجاب ،دزد و...

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#
2714
بهم آرامش میده

عزیز م...بخون مطمئنن روی ظاهرتم کم کم تاثیر میذاره.مطمنم نمازت قبوله.حداقل از منی ک ادعایی مذهبی دارم قبول تره.......ماها هم ک حجاب کامل داریم نواقصی داریم...نواقص ما باطنی اس وخیلی بدتر.....

خدایا شکرت💐🙏
شخصا بی‌حجابی روگناه نمی‌دونم انسانیت مهمه

گلم خدا گفته باید حجابت رو حفظ کنی    

باور میکنی   اگه  ی تار  مو    فقط  ی تار مو   معلوم باشه   گناه داره؟ 

پل صراط ک همه باید ازش رد بشن   از تار مو   باریک تره

من همیشه ب اون لحظه فکر میکنم   تن و بدنم  میلرزه

واقعا سعی میکنم   آدم باشم   از همه لحاظ ک خدا گفته

شخصا بی‌حجابی روگناه نمی‌دونم انسانیت مهمه

حجاب خودش عزیزم بخشی از جریان انسانیته

اینکه تو باعث گناه و تحریک یه جوون نشی ،متاهلی با دیدن تو از همسرش و زندگیش سردنشه به دنبالش طلاقی اتفاق نیوفته بچه ای اون وسط بی سرپرست نشه،خودخواه نبودن و جلوگیری کردن از این اتفاقات ، خودش ته انسانیته

تکرارکننده شعارا و مغلطه های فضای مجازی نباشید عزیزم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706