2726
عنوان

بیحجابم اما بشدت آدم معتقدی هستم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5871 بازدید | 169 پست

رفتار اون ها اصلا درست نبوده   ولی شما هم خودت میدونی کسی که  واقعا معتقده همه موارد رو باید رعایت کنه 

اگر کسی نماز میخونه روزه میگیره حجاب داره ولی غیبت می‌کنه و تهمت میزنه ادم معتقدی نیست 

اگر کسی حجاب نداره ولی نماز میخونه روزه میگیره اونم واقعا معتقد نیست 

هر دو مثل همن فرقی ندارن 

اعتقاد وقتی واقعیه که نمود عملی داشته باشه تو همه ارکان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز جان آفرین که فکر نماز هستی چون اولین سوال روز قیامت نماز هست ولی چه خوبه همراه نماز حجابتون خوب باشه چون اینجوری خدا راضیتره هر دو از واجبات هستند ولی کار بقیه هم خیلی زشت بوده در هر صورت ان شاء الله خدا کمکت کنه🌼

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
اون مرده شوهرته با دوست پسر؟اگه با نامحرم باشه و بهت دست میزنه دیگه نماز نخون 😐

چرا سوالای شخصی میپرسی شاید برادرشه اصلا 

اصلا گیریم دوست پسرشونه 

شما خودت با شوهرت از فاصله ۱۰ متری حرف میزدی قبل ازدواج؟

به کسی چه؟ به کسی چه که تو چه تیپی میزنی؟به کسی چه اخه؟ همشون برن به درک نازل شن! بزن از دم بلاکشون کنا! یا رک استوری بزار به هیچکس مربوط نیست من چه تیپی میزنم! هروقت دلم بخواد حجاب رو انتخاب میکنم هروقت دلم بخواد با مانتو درکل بی حجاب یعنی تو هیچی تنت نباشه این که با ملنتو هستی یعنی بد حجاب! 

بعدشم! مهم اینه دلت باخدا باشه باکسی چخه اصلا مشتی ادم فضول دهن چاکی

جور در نمیاد نماز با این چیزا .نخونی سنگین تری

عزیزم جای خدا نیستی چرا اینجوری میگی شاید خدا نماز روزه ایشونو بیشتر از نماز و روزه منه مقید به حجاب قبول کنه بزارید خدا خدایی کنه و ما بندگی اینقد عادت کردیم تو کار بقیه نظر بدیم و قضاوت کنیم که به خدا هم رحم نمیکنیم

خوبه دیگه متوجه میشی با کی باید بگردی با کی نگردی! 

عزیزم این اسمش قضاوت نیست! این حقیقته! 

قضاوت مال چیزای منفیه نه مثبت! 

اینها بهت میگن حاج خانوم و نماز خون و... 

خب شما اهل نمازی دیگه! 

در ضمن خدا باید از تو راضی باشه نه بنده ناتوان خدا... بنده ای که اگه تو همون برفها بهمن میومد نمیتونست خودشو نجات بده! 

شماهم سعی کن کم کم ظاهرت با باطنت یکی بشه...! 

حیف شما معتقدی حجابت هم خدایی کن مثل دلت. 

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
2706