2703
2553
عنوان

بیحجابم اما بشدت آدم معتقدی هستم+عکس

5864 بازدید | 169 پست

روز جمعه با گروه رفته بودیم برف بازی وطبیعت گردی وقت ظهر فرش انداختن و ناهار خوردن یکی از بچه ها چادرزده بود بهش گفتم میتونم ازچادرت استفاده کنم ونماز بخونم یهو کل گروه منفجر شد از خنده همه تیکه مینداختن حاج خانم و...درسته من حجابم بده روسری و شال دوس ندارم اما خیلی آدم معتقدی هستم به نمازوروزه حالا سیل پیام های مذهبی وتیکه ها به گوشیم میاد چه کنم باهاشون قضاوت بیخودمیکنن عکس تیپم توهمون روز روپست بعدمیزارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چی بگیم والا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2714

متاسفانه در ایران، هم دین دار ها به بی دینها کار دارن و هم بی دین ها به دیندارها. کلا نمی تونیم بپذیریم عقیده هرکسی به خودش مربوطه و نباید دیگران به راه راست خودمون (از هر نوعش) هدایت کنیم.

آقا هستم 🍁 WLF

راست میگن واقعا بهت نمیاد 

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2706