1874
2019
عنوان

بیحجابم اما بشدت آدم معتقدی هستم+عکس

4646 بازدید | 169 پست

روز جمعه با گروه رفته بودیم برف بازی وطبیعت گردی وقت ظهر فرش انداختن و ناهار خوردن یکی از بچه ها چادرزده بود بهش گفتم میتونم ازچادرت استفاده کنم ونماز بخونم یهو کل گروه منفجر شد از خنده همه تیکه مینداختن حاج خانم و...درسته من حجابم بده روسری و شال دوس ندارم اما خیلی آدم معتقدی هستم به نمازوروزه حالا سیل پیام های مذهبی وتیکه ها به گوشیم میاد چه کنم باهاشون قضاوت بیخودمیکنن عکس تیپم توهمون روز روپست بعدمیزارم 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

چی بگیم والا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

متاسفانه در ایران، هم دین دار ها به بی دینها کار دارن و هم بی دین ها به دیندارها. کلا نمی تونیم بپذیریم عقیده هرکسی به خودش مربوطه و نباید دیگران به راه راست خودمون (از هر نوعش) هدایت کنیم.

آقا هستم. از هم صحبتی در مورد مسایل مالی، زبان انگلیسی و زندگی در خارج از ایران، به شرط رعایت ادب و احترام متقابل استقبال می کنم 🍁

راست میگن واقعا بهت نمیاد 

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

منم همینطورم 

حجاب رو اعتقاد ندارم

ولی بقیه رو چرا دارم

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

خب نماز خودش حجاب رو درست میکنه بعد یه مدت

فقط ممکنه مدته خیلی طولانی بشه🥴

ولی به نظر میرسه تنها کسی که به شما نامحرمه خداست!

💛الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ  آلِ مُحَمَّدٍ و  عَجل فَرَجَهم💛 کاربری من و آبجیم🎈🧸 به خواست خودم تعلیق شدم ولی انقدر معتاد  سایت شدم که برگشتم😂💛  💖من یه قانون جذبی ام💖 دارم سعی میکنم چشم سومم رو باز کنم و انرژی درمانی یاد بگیرم😍👻   ۱۹ سالمه دانشجوی سال سوم پزشکیم کمکی خواستین در حد دانشجویی میتونم بکنم😅🥰🤦🏻‍♀️  خداجونم❤بابت همه چی شکرت🥰 🧡❤💜  مسلط به کره ای انگلیسی ترکی   #عشق_کتاب ❤
1718