1874
2019
عنوان

بیحجابم اما بشدت آدم معتقدی هستم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4646 بازدید | 169 پست

اسی حرف هیچ کدوم رو گوش نکن خدا با دلت بهت میگه که راه درستی رو میری یانه.فقط با خدا خودش حرف بزن.مگه ما کی هستیم که قضاوت کنیم.

حرف دوستات رو هم با خنده جواب بده.حساسیت نشون ندی دیگه چیزی نمیگن

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
ولشون کن  اینا معلوم نیست خودشون چه تیپی میزنن  اونوقت اومدن اینجا میگن نماز نخون در شأن ت ...

واقعا هنگم چقدر قضاوت بیجا کردن😥امیدوارم خدا ببخشتشون و یه روزی در موقعیت استارتر قرارشون نده (البته ک استارتر دختر خوبیه)چون هرکی رو قضاوت بیجا کنی خدا همون موقعیت قرارت میده بالخره

استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا🤨ریپلای مخالف نظرمو جواب نمیدم ضایع میشیا😁پس ریپ نزن😶🤭

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

چرا چرت میگی؟ اصلا هم جعلی نیست

اولا مؤدب باشین ، بی ادبی نشان دهنده ی شخصیت و فرهنگ خودتون.ثانیا این توهین شما به جای اینکه برای ادعاتون سند روایی معتبر بیاریم و حرفی که میزنید رو سندش رو بگین ، توهین میکنین نشان دهنده ی بی سوادی و عدم آگاهی به احادیث معتبر و جعلی هست.از قول معصوم حدیث جعل میکنن و عده ای هم نشر میدن.

بنا بر احترام به شأن و شخصیتم نوشتار شما رو نخواهم خواند و نخواهم دید.چون آگاه و با علم نیستین.

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنها وقتی باردارند،با احتیاط می نشینند و می ایستند؛مؤمن هم باردار است و جنین او ایمان اوست.زن حامله اگر از بلندی بیفتد بچه اش سقط میشود؛مؤمن هم گاهی یک حرف ناملایم میزند و ایمانش سقط میشود.زنی که پشت سرهم به این طرف و آن طرف میپرد باور کن که حامله نیست اگر حامله بود اینطور بی پروا نبود؛کسی هم که لا به لای حرفهایش خیلی شلنگ تخته می اندازد و در قضاوتش درباره این و آن هر چه خواست می گوید ، باور کن که حامل «ایمان» نیست. * آیت الله حائری شیرازی * ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
این حدیث جعلیه بزرگوار ، همچین حدیثی در هیچ کتاب روایی معتبر شیعه نیومده.استناد بهش هم غلط هست.

شما علم حدیث دارین؟

و چهار منبع اصلی شیعه رو بررسی کردید؟ 

فرق روایت واحد و روایت متواتر رو می دونین؟

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   
نیازی نیست به تیکه و متلک هاشون  توجه کنی... من خودم یکی رو  میشناسم  عشق سابقش رو آ ...

خوب اونم گناهکاره اونجورادمانمازنخونن بهتره چون عبادتشون یه گرون هم ارزش نداره

از خدا دیگر هیچ نمیخواهم ، دیگر هیچ آرزویی ندارم ، رویایم را میخواستم که به آن رسیدم ، دنیا را میخواستم که آن را به دست آوردم ، رویایی که همان دنیای من است، و تویی که همان دنیای منی….

عزیزم جدا از مسائل دینی و ظاهری حجاب یه امر درونیه، چه بسیار هستند آدمهایی که با حجابند ولی در عمل از هزاران آدمهایی که به این موضوع اصلا اعتقاد ندارند بی حجابترند ،هر وقت به این موضوع  پی بردی و به حجاب باطنی رسیدی اون موقع هست که تو میتونی به خودت بگی با حجاب یا بی حجاب . امیدوارم به درک واقعی برسی

بچه ها چی میگیدشماها

انگار صبحانه نخوردید خون به مغزتون نرسیده 😂😂😂

مثل آینه بگید چون طرف بی حجابی بعد غذا نگه خدایا شکرت

یا با خدا درد دل نکنه

چون بی حجابه

پس اینهمه آدم بی حجاب تو کل دنیا نباید از خدا تشکر کنن

نباید باخدا حرف بزنند چون جور درنمیاد

طرف حجاب نداره درست

ولی حداقل داره با خدا خودش حرف میزنه وارامش میگیره ولیلی نماز رو از نظر علمی بخونید خودش نوعی یوگا هستش.وبسیاربسیار مفید برای بدن وروان 

پس بر طبق راهنمایی هایی که اینجا شد، فکر می کنم شما نماز رو بذارید کنار تصمیم درستی باشه، چون زحمت ب ...

سلام صبحتون بخیر 

جسارت نباشه... نظر شما کاملا نادرسته 

تاپیک قرآن  💕بایه صلوات آمین بگو دوست عزیز .خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی  از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم❤️اللهم الرزقنا کربلا❤️یه غبار یخی یه ستاره سرد یه شب از همه چی به خدا گله کرد یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد💛الله یحبّ الصابرین» (آل‌عمران/ 146) خداوند صابران را دوست دارد و آنان بدون حساب وارد بهشت مي‌شوند من قیزیما دونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍💚اللّهُمَّ اجْعَلْنا مِمَّنْ نَوى فَعَمِلَ ، وَ لا تَجْعَلْنا مِمَّنْ شَقِیَ فَکَسَلَ، وَ لا مِمَّنْ هُوَ عَلى غَیْرِ عَمَلٍ یَتَّکِلُ
خیلی حس شگفت انگیزی هست . منم همینجوری ام.اگر یه موقع پام بخوره جایی یا سردرد بگیرم یا اتفاقی برام پ ...

عزیزم من سر درد و پا درد نمیشه من اون کارو انجام میدم مثلا چند وقت پیش به دوستم گفتم چرا نماز صبح بیدار نمیشی خدا شاهده به دو روز نکشید نتنها نماز صبح نماز ظهر و مغربمم نمیشد بخونم یه شرایطی میشه که نمیشد بخونم