2726
عنوان

برای روز مادر چیکار کنم بنظرتون

295 بازدید | 35 پست

۱۸سالمه البته دوست دارم زودتر از روز مادر کاری انجام بدم نه خود روز مادر که مصادف با یه مناسبت عربیه

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من میخوام شلوار بیرونی بخرم برا مامانم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
مناسبت عربی چی هست؟

عربیه دیگه بعد از حمله ی اعراب و...این جریانات رایج شد

بنظر من که البته همه روز روز مادره یا دست کم میتونستیم با دنیا هماهنگ باشیم و روز جهانی رو محسوب کنیم

خوشم میاد روز زن میگیم مناسبت عربی ولی ولنتاین نمیگید مناسبت غربی 

اونم قبول ندارم

سپندار و مزگانو قبول دارم

البته که مجردمو تا فاز هیچکدوشمون نیستم

عربیه دیگه بعد از حمله ی اعراب و...این جریانات رایج شد بنظر من که البته همه روز روز مادره یا دست کم ...

روز ولادت حضرت فاطمه رو  میگی😐

خدایا من چقد خنگم میگم مناسبت عربی چیه🚶

تازه فهمیدم

💜
بعد از حمله ی اعراب؟😐 یا روز تولد حضرت فاطمه 💚

اعراب حمله کردن که اسلام تو ایران رایج شد

خیلی اون سال ها اذیتمون کردن😔

عربیه دیگه بعد از حمله ی اعراب و...این جریانات رایج شد بنظر من که البته همه روز روز مادره یا دست کم ...

با دنیا هماهنگ باشیم ؟

الان مثلا خارجیا کریسمس دارن همه کشورا باهاشون هماهنگن؟

Throw out butterflies
2706