2737
2734
عنوان

گل جدیدی ک کاشتم 😁+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 106 پست
اها  مرسی وایی میشه بار نگهای مختلف فوم اینکارو کرد به نظرت با نمد هم میشه ؟

اره تو تاپیکای قبلم هست قوطی های شیر خشک فوم های رنگارنگ زدم 

یا سطل ماست رنگارنگ زدم روش 

با نمد خیلی سخته چسب ب نمد نمیچسبه 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
نور یا هوای روشن نمیبینه ک برگ های جدید کمرنگه  مادربزرگم یکی ب خواهرم دادههههه😤😤😤😤😣😣😣ا ...

با شناختی که من از ایشون پیدا کردم یکم کارت سخته  ،

دیده بودی دیگه عکس مال منو؟ الان برگهاش کمتر از نصف شدن و ساقه هاش شل میشن میفتن خود به خود، نور هم گذاشتم زیر پنجره و روزها کلا پرده بازه، البته سینگونیوم سایه دوسته

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیفتد، رویا ببارد، دختران برقصند،  قند باشد ،  بوسه باشد، خدا بخندد به خاطر ما... ما که کاری نکرده ایم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاک کردی برنج که مبشوری آبش بریز پای گلدون 

باشه حتما

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
قلمه ها از گیاه خودم نبود از مادربزرگم میگیرم😟مال خودم چنان شوکه شد سه ماه بود برگ نزده بود الان طف ...

پتـس همینجوره گیاه مقاومی ی موقع رشدش کم حتی متوقف میشه ی مدت حسابی رشد میکنه سعی کن هر قلمه گیاه ک میگیری تو فصل بخار و تابستون باشه ک واست بمونه من از شهریور ک قلمه زدم چون گلدونمو عوض کردم حرصش کردم حالا تازه ی کم برگاش دراومده تو فصل سرما همینجوره فقط جای مناسب بذارش مدامم جاشو عوض نکن شوک میشه

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2728
مرسی عزیزم. کدومو میگی؟ وسطی نخل مردابه. سمت چپی گوش گرگی. اسم دیگه شاید داره من بلد نیستم.. هیچی هر ...

همون که میگی گوش گرگی، مرسی عزیزم خدا دختر گلتو حفظ کنه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیفتد، رویا ببارد، دختران برقصند،  قند باشد ،  بوسه باشد، خدا بخندد به خاطر ما... ما که کاری نکرده ایم... 
با شناختی که من از ایشون پیدا کردم یکم کارت سخته   ، دیده بودی دیگه عکس مال منو؟ الان برگهاش ...

مامانمو انداختم جلو 😂😂😂برا خواهرم یکی گرفت ک خودش تو خاک کاشته بود برا من دوتا قلمه از تو اب دراورد داد 

پتوس دیدی برگش ریسه ای رشد میکنه بلند میشه برا خواهرم ی شاخه اش اونجوری شده انقدر قشنگه 😭😭😭

والا من گذاشته بودم تو نیم سایه برگ جدیدی ک میزد سبز کمرنگو بی حال بود گداشتم تو نور یکم بهتر شد

همون که میگی گوش گرگی، مرسی عزیزم خدا دختر گلتو حفظ کنه

آهان آره الان تو نت دیدم اینجا آفتاب نمیخوره بهش فقط یه نوری از پنجره میفته روش. 

https://uupload.ir/files/mwn_img_20210124_082321.jpg

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2738
مرسی عزیزم. کدومو میگی؟ وسطی نخل مردابه. سمت چپی گوش گرگی. اسم دیگه شاید داره من بلد نیستم.. هیچی هر ...

اون یکی پتوستم عکسشو بزار بی زحمت

مامانمو انداختم جلو 😂😂😂برا خواهرم یکی گرفت ک خودش تو خاک کاشته بود برا من دوتا قلمه از تو اب دراو ...

پتوس و اگه ب چوب بپیچی یا نخ ببندی خیلی زود رشد میکنه و ریسه ای بالا میره 

آهان آره الان تو نت دیدم اینجا آفتاب نمیخوره بهش فقط یه نوری از پنجره میفته روش.  https://uup ...

ماشاللللله برا خودش درختی شده سبز بمونه برات

پتوس و اگه ب چوب بپیچی یا نخ ببندی خیلی زود رشد میکنه و ریسه ای بالا میره 

این خود ب خود از کنار ی برگ مث پتوس ریسه ای شده انقدر خوشم اومد 

این خود ب خود از کنار ی برگ مث پتوس ریسه ای شده انقدر خوشم اومد 

من گذاشتم رو اپن دیدم دوسه تا ریسه شد سریع چوب زدم نخ بستم رشدش بیشتر شد

مامانمو انداختم جلو 😂😂😂برا خواهرم یکی گرفت ک خودش تو خاک کاشته بود برا من دوتا قلمه از تو اب دراو ...

ای وای چه قشنگ، از خواهرت بگیر حتی شده به زور  

بعد عید خونه مونو عوض میکنیم این سری فقط به نور گیر بودن خونه دقت میکنم، بیچاره گلهام اذیت میشن اینجا

2706