2737
2734

شوهرم زیاد به کیک علاقه نداره

قبلا میخوردا

جدیدا اصلا لب نمیزنه😐😐

خواستم ژله چندمدل درست کنم

شده ۱٠ تومن😨😨😨😨

بعد جالب اینجاست دیگه مثل قدیما مزه ام ندارن

دار و ندارم ۵٠ تومنه😐😂🤣

خواستم یه دستبند خییییلی ارزونم براش بگیرم😂🤦🏻‍♀️

ولی حداقل حداقل به همون پنج رنگ ژله نیاز دارم

چیکاکنم🤔🤔

میدونم بیست روزه دیگه است  ولی خو موجودی من فرقی نخواهد کرد🤷🏻‍♀️  

تازه الان یادم اومد میخواستم گلبرگ و بادکنکم بگیرم🤣بیایین شمارم با اون پنجاه تومن یه دور ببرم مسافرت

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

اره ساده ۱۰تومن 

اکلیلی ۱۲ تومن

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه چندتومنم به من قرض بده میخوام برم انتالیا.🤑🤑

یکی کمت میشه چون دلار نیستن

دوتا میدم😁🥴

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738
ولینتاین وظیفه پسره ک عشقشوذخوشحال کنه و بهش کادو بده 

ن باو

دو طرفه اس

ولینتاین وظیفه پسره ک عشقشوذخوشحال کنه و بهش کادو بده 

تبعیض جنسیتی قائل نشو 

دختر پسر نداره

هردو برای خوشحال کردن همدیگه 

باید تلاش کنن

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
بروپودرژلاتین بگیربااب میوه وبستنی  ژله درست کن من براشب یلدااینکارکردم

خوب میشه؟

از اکالا بگیر کد تخفیفم بزن ۷۰ تومن خرید کن ۳۰ تومن تخفیف میده ژله هم بسته ۵ میافته

تهران نیستم

فک کنم فروش سوپرمارکتی هاشون فقط برا تهرانه

نه؟

قائل میشم😹

نشو😂

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
2706