2726

پوشک هیلی گرونشده از دیروز کهنه میبندم اونم سخته منظورم شستنش نیس

بستنش اخه وقتی شل میبندم میفته وقتی یکم محکم میبندم تنگ میشه کناره هاش پاهاش فشار میاد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه با تعویض زودبه زود کهنه وشستنش مشکلینداری یکتا بخر چون راحته بازو بسته کردنش

سلام عزیزم شما خریدی؟ راضی بودی ؟ تا چه سنی ازش استفاده کردی؟ برای یک ساله چندتا بخریم خوبه؟

2728
سلام عزیزم شما خریدی؟ راضی بودی ؟ تا چه سنی ازش استفاده کردی؟ برای یک ساله چندتا بخریم خوبه؟

من‌خریدم راضی نبودم باید یبار که بچه جیش کرد عوض کنی دلیل نتراضی بودنم هم‌همینه که زودزود باید عوضی کنی دخترمن ۱۶ ماهه اینا بود فک کنم خریدم یه دونه فقط چهل دقیقه جواب داد یعنی هرچهل دقیقه باید عوضش میکردم ومن یادم‌میره و...براهمین نخریدم و نبستم.شما یه دونه بخر تست کن ببین‌میتونی استفاده کنی و زودبه زود عوضش کنی بعد چنتا بخر

من‌خریدم راضی نبودم باید یبار که بچه جیش کرد عوض کنی دلیل نتراضی بودنم هم‌همینه که زودزود باید عوضی ...

فدات شم. مرسی گلم که جواب دادی و راهنمایی کردی. بغیر از زود عوض کردن مشکل دیگه ای نداشت؟ اخه من پسرم به پوشک حساسیت شدید پیدا کرده هر مدلی براش میبندم اونقدر اذیته که نق میزنه و سریع دونه میزنه و خارش میگیره. دلم براش میسوزه. کهنه هم استفاده میکنم اولا به شدت بدش میاد و وقتی میخام ببندمش جیغ میزنه و گریه میکنه بعد مکافات بستن هم وقتی جیش داره بعضی وقتها شروع میکنه به گریه و توش جیش نمیکنه. احساس میکنم نمیتونه توش جیش کنه و التش رو بالا بیاره. راهکاری به ذهنت میرسه ؟ میتونی کمکم کنی؟ چیزی میشناسی بتونم جای اینا استفاده کنم؟دارم تلاش میکنم از پوشک بگیرمش الان یه سالشه .ولی هر نیم ساعت یه بارمیبرمش دستشویی. بازم بعصی وقتها بلافاصله بعد از دستشویی جیش مکنه یا نیم ساعت نشده جیششو میکنه. اگه میتونی راهنمایی وکمکم کن گلم. ممنونم عزیزم.

فدات شم. مرسی گلم که جواب دادی و راهنمایی کردی. بغیر از زود عوض کردن مشکل دیگه ای نداشت؟ اخه من پسرم ...

اگه تو‌کهنه جیش نمیکنه بازکن ببرش جیش کنه.اوایل یه ربع یبارببر رقته رقته فاصلشو زیاد کن البته نمیدونم‌امادگی داره یانه.این پوشک یکتا مثه کهنه نیس داخلش کاملا نرمه شاید پسرت راحت باشه بهترازکهنه  هس عین پوشک هس بجای چس دکمه هس.فقط ایرادش زود عوض کردنه والسلام.میگم‌نکنه کهنشو خیلی سفت میبندی و براش تنگه؟ 

اگه تو‌کهنه جیش نمیکنه بازکن ببرش جیش کنه.اوایل یه ربع یبارببر رقته رقته فاصلشو زیاد کن البته نمیدون ...

اره گلم باز میکنم. یعنی مجبور میشم باز کنم از بس گریه میکنه .از گریه اش میفهمم جیش داره وقتی بازش میکنم جیشش رو میکنه و راحت میشه ولی دوباره برای بستنش هم کلی جیغ و داد و گریه میکنه.باشه گلم. هنوز کنترلی روی ادرارش نداره اما تقریبا معنی جیش و پی پی را تا حدودی متوجه شده. 

خداروشکر که نرمه .اخه با این کهنه ها هم رانهای بچه ام زخم میشه طفلی. کهنه از  قدیم داشتم نرم تر بودند. کهنه های الان خییییییلی زبر شدن. بخصوص بعد از اولین شستن دیگه اصلا نرم نیستند. منم برای این که کمتر اذیت بشه میذارمشون لای یه شلوار یا شلوارک نرم .

انشاالله که راحت باشه. بخدا طفلک زجر میکشه و منم نمیدونم چه خاکی بر سر کنم.

اگه واقعا ایرادش زود عوض کردن باشه و بچه باهاش اذیت نشه اشکال نداره. میخرم براش. ارزش داره. از این همه عذاب و در نتیجه دعواها و ناراحتی ها، هردومون خلاص میشیم.

نه گلم. شل میبندم میگم راحت تر بتونه جیش کنه ولی دوقدم که میره ول میشه میاد پایین. منم مجبور میشم معمولی ببندم.  فکر میکنم که سفت نمیبندم. دیگه الله العالم.

وای خدا کنه خوب باشن. اگر خوب باشن به قول شما از اینا براش میبندم و یه ربع یه بار میبرمش جیش کنه تا توش خیس نشه و مجبور نشم مرتب عوضش کنم.توکل به خدا.

فکر خیییلی خوبیه. ممنونم از راهنماییهات مهربون بانوی گل.

بازم اگه چیزی به ذهنت رسیدممنون میشم راهنمایی کنی. درمورد سایزش هم اگر تجربه ای داری راهنمایی کن. مرسی خواهر خوبم.♥️😘

اره گلم باز میکنم. یعنی مجبور میشم باز کنم از بس گریه میکنه .از گریه اش میفهمم جیش داره وقتی بازش می ...

ادمین راجب سایزو ..کمکت میکنه.من xlخریدم.میگم‌واحب نیس که حتما پارچه مخصوص کهنه بداری.متظورم اینه که مارچه های نرم‌نخی هس ازونا هم‌میتونی کهنه درس کتی.خخ من‌چنتا دوختم برا گردگیری...اخه اب رو عالی جذب میکنن ازون لحاظ برا کهنه هم خوبن.من قبل خرید تو نت سرچ‌کردم‌گروه تلگرامش تو سایتش بود رفتم ت گزوهش و ادمین جواب میدادبه همه چی.الان متاسفانه لفت دادم‌وگرنه لینکشو میدادم.انشاالله ازین مرحله هم‌براحتی میگذری عزیزم.التماس دعا