2737
2734
عنوان

از چه ادویه هایی استفاده میکنید؟

204 بازدید | 10 پست

لطفا مارکش رو هم بگین

مرسی♥

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

از عطاری میگیرم مارک پارک نداره😂😂ولی درجه یک

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

ادویه خرچنگ  تو ایران گیر نمیاد 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیایید راهکار 👇

https://uupload.ir/files/ohvi_۲۰۲۱۰۱۲۴_۰۰۳۰۳۴.png

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

من برامرغ زردچوبه وکاری وفلفل سیاه هرغذایی بپزم طبعش سردباشه فلفل سیاه تاز گرفتم چندتاشواسیاب میکنم میریزم.زردچوبه هم که معلومه توچه غذاهایی ادم میریزه.اویشن روتوکتلت کوشت.دارچین رودمنوش

از عطاري مامانم ميخرن اما با كيفيت و مرغوب و همونجا مامانم ميگه آسياب كنن برامون

يه پيج هم هست انواع ادويه‌ها رو داره.... تو بلك فرايدي خودم ازشون خريدم بخاطر آف (چون گرونه ادويه‌هاش) اما بسيار با كيفيت و تميز. 

2738
عزیزم پیج رو میدی

advieh.ma3ta.luxury

آكادمي تخصصي ادويه جات خاص

جامع ترين فروشگاه ادويه جات ملل

از اصفهان هستن عزيزم. البته اينهم خدمتتون عرض كنم ادويه هاشون گرونه اما كيفيتش عاليه.