2726
تشخیص مشکلت چیه؟ 

گف وسواس و اضطراب فراگیر 

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علائم اضطرابت چیه

من خوب شده اضطرابم خیلی وقته اما حدود نه ماه پیش استفراغ عصبی داشتم

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2728
اخه خیلیا تو نی نی سایت زود قضاوت میکنن و همچین حرفایی میزنن دلیل نمیشه ک من اتفاقا توخونواده معروفم ...

نمی دونم والا من تاپیک های قبلیشو نخوندم کلا توی هر تاپیکی میرم فقط راجع به همون تاپیک نظر میدم چون معتقدم تاپیک های دیگه توی شرایط روحی متفاوت زده شده و استناد بهشون درست نیست.

در مورد قضاوت هم باید بگم درست میگید خیلی ها از روی ظاهر و حتی اسم کاربری همدیگه رو قضاوت میکنن متاسفانه من خودمم همینم ولی فقط شاید به زبون نیارم. مثلا خیلی از کاربرهایی که اسم کاربریشون غذاست ناخودآگاه فکر میکنم شکمو هستن یا دست پخت خوبی دارن😁😁 یا کسی که اسم کاربریش غمگینه احساس میکنم مشکلات و ناراحتی هایی داره! ولی مسخره کردن و توهین کردن بخاطر اسم کاربری در کل درست نیست.

نمی دونم والا من تاپیک های قبلیشو نخوندم کلا توی هر تاپیکی میرم فقط راجع به همون تاپیک نظر میدم چون ...

بیخیال عزیزم درکل خیلیا تو این سایت منطقی هستن من قبلاک شمارو زیر چند تا تاپیک دیدم فک کنم لایکتون کردم و از نظرم حرفای منطقی ب کاربرا میزنید اینجوری قضاوت کردم راجب شما بخدا

بابا منظورم اینه الان دقیقا مشکلت چیه که بخاطرش قرص مصرف میکنی

الان مشکل اضطرابم با قرص حل شد فقط برای وسواسم ک کنترل شه قرص میخورم و دکترم داره کمشون میکنه گاهی اوقاتم اصلا نمیخورمشون چون واقعا خدارشکر خوب شدم فقط وسواسم باید مراجعه کنم بعضی وقتا تا خوب شه

روانشناس اصلا در مورد دارو نخونده و مجوز تجویز نداره بعضیاشون میدن عزیزم عمومی ها اطلاعات کمی دارن م ...

اهوم باید ببرمش:( یجورایی ب پوچی رسیده

خانوادشم فقط حالشو بدتر میکنن 😕

تیکر بارداری نیست:/
نمی دونم والا من تاپیک های قبلیشو نخوندم کلا توی هر تاپیکی میرم فقط راجع به همون تاپیک نظر میدم چون ...

اسم کاربری ناری چطور؟ چه تصویری توی ذهنت میسازه؟

و در ضمن باید بگم : مشکل خودت رو درست تشخیص دادی دوست عزیز. شما به شدت انسان قضاوت گری هستی،  ولی از نکات مثبتت میشه به ، متفکر بودن، باهوش بودن، نکته سنج و جزیی نگر بودنت اشاره کرد. امیدوارم وکالت خونده باشی، چون توش موفق میشی

اهوم باید ببرمش:( یجورایی ب پوچی رسیده خانوادشم فقط حالشو بدتر میکنن 😕

من بعضی شبا قرصامو نمیخورم تا صب بیدارم فک میکنم شماام بعضی وقتا تا صب بیداری؟اگ اره چرا؟

بیخیال عزیزم درکل خیلیا تو این سایت منطقی هستن من قبلاک شمارو زیر چند تا تاپیک دیدم فک کنم لایکتون ک ...

زنده باشید نظر لطف شماست. خوبی های خودت بود که در من بازتابش رو دیدی 🌷

یه پیشنهاد: اسم کاربریتو عوض کن

بنظر من اسم کاربریم اتو نیس چون مریضی اعصابم مثل بقیه مریضی هاست فقط بیشعور ها میتونن اینو اونو بخاطر مریضیشون  مسخره کنن ولی بازم بخاطر شما اگ بخامم عوض کنم نمیشه تو نی نی سایت اسم عوض کرد

2706