2737
2734

صد رحمت به قرصیا ک قرصشون میخورن ب اینو اون پرخاش نمیکنن و ملتو اذیت نمیکنن امثال این عصبیا ک قرص نمیخورن همونایین ک ا شدت عصبانیت چاقو میکنن تو شکم طرف ولی تن ب قرص نمیدن و قرص خوردن عیب میدونن ب نظر شما قرصیا بهترن یا عصبیایی ک قرص نمیخورن

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولش کن عزیزم بیخیال

اخه شما و هزاران نفر دیگ ب خوبی باهاش حرف میزنید اون فحش میده بنظرت این ادم سالمه و نیاز ب قرص نداره

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2731
اخه شما و هزاران نفر دیگ ب خوبی باهاش حرف میزنید اون فحش میده بنظرت این ادم سالمه و نیاز ب قرص نداره

شاید سر موضوعی ناراحت بوده اینجوری حرف میزده

همه خودشون دیدن دیگه

پس شما خودت رو ناراحت نکن

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

بیخیال مهم خودتی فقط فقط خودت

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2738
ولشون کن چرا خودتو درگیرشون میکنی

هعی ابجی هرچیزی منو ناراحت نمیکن ولی توهین ب مریضیم تو کتم نمیره

چه بود و چه شد؟؟؟؟؟؟؟

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
هعی ابجی هرچیزی منو ناراحت نمیکن ولی توهین ب مریضیم تو کتم نمیره

عزیزم همه ی مشکلاتی تو زندگیشون دارن ولی اون ادمی که اینو ب عنوان نقطه ضعف اون شخص استفاده میکنه بیشعور ک هیچ گاوه 😐

تیکر بارداری نیست:/
به قول جناب خان  موضوع دستشوری

موضوع رو ولش کن....انصافا این اسم رو از کجا درآوردی؟؟؟؟یلحظه تو اعلانات دیدم احساس کردم کفگیر خورد تو سرم😅😅😅😅😅😅

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
عزیزم همه ی مشکلاتی تو زندگیشون دارن ولی اون ادمی که اینو ب عنوان نقطه ضعف اون شخص استفاده میکنه بیش ...

مثل چهرت مهربونی عزیزم نامزدت چیشد دکتر بهتر نرفت

2706