2726
عنوان

دعایی که مستجاب شود

147 بازدید | 14 پست

از شدت فکر و خیال بیدار شدم..‌ اصلا راهی نمونده. چیکار کنم آی خدا

......؟ 

دعام کنید‌‌‌

‌البته هر‌چی فکر میکنم‌‌ راهی نیست‌ خدا هم‌بخواد کمک کنه‌باید  معجزه بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توکل برخدا توسل کن به امام های عزیزمون وشهیدسیدرضاحسینی خیلی حاجت میدن

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2728

متوسل شو به یکی از ائمه که باهاش راحتی ، و تا ۴۰ روز  دعای توسل رو بخون ،بدون این که قطع کنی حتی ببخش ایام عادت ، اونجایی که آخراش میگه بگو :  دستاتو بلند کن به آسمون و از خدا حاجتت رو بخواه انشاالله حاجت روا میشی صد در صد ، یا از کتابخونه بگیر ، یا از گوگل دانلود کن ، دعای توسل رو 

متوسل شو به یکی از ائمه که باهاش راحتی ، و تا ۴۰ روز  دعای توسل رو بخون ،بدون این که قطع کنی حت ...

عزیزم میشه برای شهداهم این کاروکرد؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

اگه ذکر یا دعای مجربی رو میدونید برای حاجت به منم بگید نزدیک دو ماهه هر روز از خدا میخوام حاجتم رو بده ولی جوابمو نمیده😞

عمر دشمنانمان دراز باد...باشد که اوج موفقیتمان را نظاره گر باشند!!!
سلام ببخش اینو نمیدونم شما برا ائمه بخون با ایمان و محکم انشاالله جواب میگیری 

مرسی خانمی ان شاءالله حاجت روابشی🌷

سلام یه کم بالاتر همین تاپیک گفتم عزیزم انشالله جواب میده

ممنون عزیزم میخونم انشاءالله که از دعا حاجتم رو بگیرم چون واقعا خسته شدم هر ذکر و دعایی رو خوندم و هیچ نشونه ای ندیدم

ممنون عزیزم میخونم انشاءالله که از دعا حاجتم رو بگیرم چون واقعا خسته شدم هر ذکر و دعایی رو خوندم و ه ...

خواهش مبکنم خدا بزرگه ، من برا یه مریضی بد حال خوندم شفا پیدا کرد😍

خواهش مبکنم خدا بزرگه ، من برا یه مریضی بد حال خوندم شفا پیدا کرد😍

انشاءالله که منم حاجتم رو بگیرم و حال دلم خوب بشه

2706