2726
عنوان

بچه ها یه دیقه بیاین

267 بازدید | 33 پست

خوابم نمیبرد تو اینترنت چرخ میزدم رسیدم به صیغه اینترنتی😂😂نوشته بود مرد اگه بخواد صیغه بخونه خودش باید از عروس وکالت بگیره و یه جمله به عربی بعد بلا فاصله بگع قبلت التزویج .

سوالی ک برام پیش اومده اینه ایا لازم نیس عروس چیزی بگه خوده مرده بگه حله😂😂مگه اجازه پدردختر لازم نیست؟؟درسته عایا

🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اول بگو چی سرچ میکردی ک رسیدی ب این 😅

تو داعش ماعشا بودم دیدم تو بیشتر ببینیدش همچی چیزی هس کنجکاو شدم رفتم دیدم حتی جداگونه سرچ کردم تو سایت خبرنگاران جوانم بود همچی چیزی شاخ دراوردم😂😂

🙂💔

ببین یه سری شرایط پیچیده داره مثلا اینکه حتی خود دختر هم میتونه صیغه رو بخونه البته اذن پدر لازمه مگه اینکه دختر باکره نباشه یا قبلا ازدواج کرده باشه یا کلی شرایط دیگه،این مسائل یکم پیچیدست درگیرش نشو😅

فکر میکنم اگر خانم اجازه وکالت دادن با آقا.لازم نیست دیگه چیزی بگه....ولی حتما حتما دختر با اجازه پدر ..و حضور شاهد...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
ببین یه سری شرایط پیچیده داره مثلا اینکه حتی خود دختر هم میتونه صیغه رو بخونه البته اذن پدر لازمه مگ ...

نه اخه نوشته بود اینترنتی😂😂بعد نوشته بود از عروس وکالت بگیره خودش بخونه متن عربیو بعد بلافاصله بگع قبلت التزویج ینی زنه هیچی نگه ام درسته؟؟فقط مرده بگه😂😂کنکاویدم😂😂😂اولین بار بود دیدم 

🙂💔
فکر میکنم اگر خانم اجازه وکالت دادن با آقا.لازم نیست دیگه چیزی بگه....ولی حتما حتما دختر با اجازه پد ...

کنجکاویم برطرف شد😂⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦❤️⁩

🙂💔
نه اخه نوشته بود اینترنتی😂😂بعد نوشته بود از عروس وکالت بگیره خودش بخونه متن عربیو بعد بلافاصله بگع ...

معلوم نیست درست باشه اینترنتی که میگی اما خب اگه درست هم باشه دختره رضایتشو اعلام کرده اگه اعلام نکنه یه قبول نیست اصلا صیغه

2706