2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمش چیه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2728
باعث نمیشد جوش بزنی

دکترم داده بود کلا واسه جوشام وای صورتم صاف شد مث بچه سفید پوستم هستم خوب بود انقد ولی مراعات نمیکنم بعدم کلا یه سنیه دوباره جوش زدم سرکه سیبم زدم خیلی تاثیر داره خوبه

کاش یکی بود دوسم داشت... 
دکترم داده بود کلا واسه جوشام وای صورتم صاف شد مث بچه سفید پوستم هستم خوب بود انقد ولی مراعات نمیکنم ...

اع فک کردم فک کرمه من اینطوریه

اره سرکه سیبم داریم

چن سالته مگه؟

تیکر بارداری نیست:/
2738
دکترم داده بود کلا واسه جوشام وای صورتم صاف شد مث بچه سفید پوستم هستم خوب بود انقد ولی مراعات نمیکنم ...

اسم کرمت چی بود عزیزم؟

سرکه رو هرروز میزدی؟بعد میشستی؟

دوستان‌لطفا‌برای‌عاقبت‌بخیر‌شدنم‌یک صلوات بفرستین.
اسم کرمت چی بود عزیزم؟ سرکه رو هرروز میزدی؟بعد میشستی؟

سه تا کرم بود دقیق یادم نیس..قرصم میخوردم تا اونجوری صاف شد سرکه سیب و بعد اونا میزدم هرشب یکمی با اب قاتی کن بزن در طول روزم زدی خوبه

کاش یکی بود دوسم داشت...