2737
2734
عنوان

کیا بیدارن ؟بیاین دارم گریه میکنم دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1064 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله خدا بهت صبر بده داغ بدیه،مطمئن باش شوهرت نمیخواد زندگیت رو نابود کنی و همیشه حواسش بهت هست ...

فدای محبتت چه خوبه که هنوز ادمای خوش قلبی مث شما تو دنیا هست امیدوارم هر روزت قشنگتر از دیروزت باشه دوست خوبم ❤

Live the moment now✌
2728
زنده باشی گلم برای مادر شدنم دعا میکنی با دل شکستت؟ شاید خدا نگاهم کرد    

امیدوارم ب حق دل سوخته و شکستم خدا هر چی میخای بهت بده امیدوارم خوشبخت ترین باشی و بزودی دامنت سبز بشه❤🙏

Live the moment now✌
دارم با اشک تایپ میکنم نمیدونی ما چه رابطه ی عاشقانه ایی داشتیم زبانزد دوست و اشنا و فامیل بودیم با ...

عزیزم مطمئن باش مامان خوبی میشی و قوی هستی به خودت باور داشته باش ، خوبیش به اینه که با عشق زندگی کردی فداتشم هر چقدر هم که زمانش بوده ، خودت هم اینقدر مادر خوبی هستی و خواهی بود که پسرت کمبودی حس نمیکنه عزیزم 

2738
عزیزم مطمئن باش مامان خوبی میشی و قوی هستی به خودت باور داشته باش ، خوبیش به اینه که با عشق زندگی کر ...

ممنونم دورت بگردم همیشه میام تو این تاپیک و پیامت رو میخونم و ازش انرژی مثب میگیرم

Live the moment now✌
ممنونم دورت بگردم همیشه میام تو این تاپیک و پیامت رو میخونم و ازش انرژی مثب میگیرم

فدات عزیزم مطمئن باش خدا هم حواسش هست و بهت صبر و توانش میده و تنهات نمیزاره و میدونه چه مادر خوب و قوی هستی عزیزم ⁦♥️⁩⁦♥️⁩😘😘

تسلیت میگم. انشاالا هرچه خاک شوهرت باشه باقی عمرشما. خواهر میشه چکارکردخودتوداغون نکن بچه داری گناه داره. براش دعاکن صلوات بفرس هرچه شماناراحت باشی بنده خداهم ناراحت هستش. خدابزرگه شادباش

2706