2733
2734

تا جایی که من دیدم بچه خواهر یا برادرشون کاراشونو میکنه یه پولیم بهش میدن چند مورد اطرافمون هست

ولی خب از لحاظ احساسی و محبتو و دورهم بودن خب کمبود بچه خودشون حس میشه همیشه

مگه ما چ گلی ب سر پدر و مادرامون زدیمبچه بخواد ب سر ما بزنه

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بچه ندارم هیچی تو پیری هم کنار هم زندگی میکنیم.فکر نکنم مشکلی باشه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
خیلیا ده تا بچه دارن با زور و التماس یه زنگ به پدر مادرشون میزنن  بچه برای این چیزا نیست  ...

میدونم عزیزم منم کاملا موافقم بچه برا این چیزا نیست

اما راستش از تنهایی تو پیری هم میترسم، اگ بخوام برم سالمندان میتونم؟ یا نیاز ب پول داره؟ اخه اون موقع دیگ خودم کار نمیکنم ک بتونم پولشو پرداخت کنم

بعد کلا میدونی فضای سالمندان چجوریه؟

اونایی که اونجان اذیت میشن؟

2728

من تک فرزندم بابام دیروز میگفت سالمندان رزرو کردم که بریم محتاج نباشیم

آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانیدیک نفر در آب دارد می سپارد جان یک نفر دارد که دست و پای دائم می زند روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید
میدونم عزیزم منم کاملا موافقم بچه برا این چیزا نیست اما راستش از تنهایی تو پیری هم میترسم، اگ بخوام ...

اینقدر پول جمع کنید از الان که موقع پیری تو پول پارو یزنید

عشقم این حرفا چیه خانه سالمندان نگوو

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2738
اینقدر پول جمع کنید از الان که موقع پیری تو پول پارو یزنید عشقم این حرفا چیه خانه سالمندان نگوو

چرا؟؟ خوب نیست؟ 

اخه وقتی بچه نداشته باشم و نیاز ب مراقبت داشته باشم دیگ مجبورم

چجوریه اونجا؟

میدونم عزیزم منم کاملا موافقم بچه برا این چیزا نیست اما راستش از تنهایی تو پیری هم میترسم، اگ بخوام ...

دوستای خوب پیدا کن که تو پیری هم باهم باشین و بگردین

الان کار کن هم از الانت لذت ببر هم مقداری برای پیری ذخیره کن

لغو کاربری کردم؛ شرمنده اگر سوالی پرسیدید ندیدم و پاسخ ندادم 🌸
2706