2726
۱۰۰ میشی خواهر 😂😂

نه بابا ولکن منو😅😅 البته یه دوره زندگی داشتم ....منتها یه تایمی استراحت مطلق بودم به۷۴ اینا رسیده بودم ...انشاءالله که بالا نمیره 

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿
من کمبود وزنم مثل شماس ۱۰ کیلو تاقدم

والا همه لباس هارو انگار برا خودم ساخته بودن 

همه رو تن میزدم عالی بود خدایی جدی میگم 

لباسم خیلییییییییی بلند بود زیرش از این چی میگن بهش ژپون؟😂😂😂😂یادم نیس اسمش شماره 7 گذاشتم 

میخواستم ده بذارم گفتن نه زیادی بزرگ میشه فاصله ات با داماد زیاد میشه 

بعد پف انگلیسی بود کنار کمرم 

خیلی شیک بود 

حالا میری تن میزنی میبینی همه لباس ها برا خودت ساخته شدن 

خواهرمم وزنش همین بود تازگی هم عروس شد لباس اونم خیلی شیک بود 

فقط ی چیزی (لباس دکلته نگیر) اگر قفسه سینه ات لاغره ، لباس یقه قایقی یا چیزی بگیر ک قسمت کتف و اینا رو بگیره و پر تر نشون بده 

مثلا برا خواهرم بندش کج اومده بود رو بالای دستش 

حالا رفتی تن زدی ببین کدوم شیک تره 

خودم استین بلند بود

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ریزه میزه بودن عالیههه نمیدونی چقدر دارم مثل چی تلاش میکنم تا یکم کوچولو شم... من مجردم هنوز و 60 کیلو ام قدمم 160 عه هپ قدم نسبتا معمولی رو به بالاس هم اینکه پهلو دارم هم اینکه چاقم خلاصه اصلاااا خوشم نمیاد دوست داشتم فنچ باشم تا طرف راحت منو بگیره بغلش خلاصه اینکه ما زنا عاشق مردای گنده و هیکلی میشیم مردا عاشق زن ریزه میزه میشن 

ریزه میزه بودن عالیههه نمیدونی چقدر دارم مثل چی تلاش میکنم تا یکم کوچولو شم... من مجردم هنوز و 60 کی ...

ای خواهرررررر من دوس دارم هم  وزن تو بشم باور کن پر بودن بهتره

اینکه مردا زن ظریف دوس دارن قبول دارم ولی زن پر دوس دارن

من 48-9کیلو یودم که شوهرم میگفت چون شبیه باربیا بودی عاشقت شدم قدمم 175 .الان البته ۶۴ کیلوام که شوهرم اصلا دوس نداره و هنوزم میگه من تورو اونجوری انتخاب کردم قول بده چاق نشی.هرشب میگه یعنی.خودشم نه چاقه نه لاغر خوش هیکله خیلی

ریزه میزه بودن عالیههه نمیدونی چقدر دارم مثل چی تلاش میکنم تا یکم کوچولو شم... من مجردم هنوز و 60 کی ...

یه عدد ریزه میزه هستم،⁦☺️⁩⁦❤️⁩

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    
چقدلاغربودی

اره15/16سالم بود

خدایاشکرت بابت نعمتی به این بزرگی که بهم دادی اول شوهرگلم که تکه دوم پسرام ک معجزه ی عشقمونن..خدایاخودت همیشه و همه جاپشت و پناه شوهرم بهترین رفیق زندگیم باش..محسنم خیلی عاشقتم دورت بگردم..ضربان قلبم😘😘😘😘😘😘من یه زن رزمی کارم به خودم افتخارمیکنم تنهادلیل پیشرفتم شوهرمه چون خودشم رزمی کاره عاشقتم استادمن

60کیلوزیادچاق نی فک کنم چربین زیاده من74کیلوام امااصلامشخص نی

خدایاشکرت بابت نعمتی به این بزرگی که بهم دادی اول شوهرگلم که تکه دوم پسرام ک معجزه ی عشقمونن..خدایاخودت همیشه و همه جاپشت و پناه شوهرم بهترین رفیق زندگیم باش..محسنم خیلی عاشقتم دورت بگردم..ضربان قلبم😘😘😘😘😘😘من یه زن رزمی کارم به خودم افتخارمیکنم تنهادلیل پیشرفتم شوهرمه چون خودشم رزمی کاره عاشقتم استادمن
2706