2737
2734
لیمو هم پیشنهاد خوبیه😂😂

😂😂😂

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکشت الهی😂😂😂😂😂

والا...اونموقع باشوهرم دوس بودم..بعد دعوا کردیم باهم..منم واسه اینکه لج دوس پسرمو درآرم گذاشتم بیان خواستگاری..بعدش به شوهرم گفتم فقط بخاطر تو آقا وکیل رو ردش کردم .دیگه خبرنداره پسره در رفته😎😎😂😂

دوست دختر ممد تنها کسیکه به ممد میگه: محمد😐🤭
2728

با تپش قلب ساعت ۴ از خواب پریدم تایپی گذاشتم  بخونید خیلی مشکل دارم اما تو این تایپک کلی خندیدم خدا خیرتون بده😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
2738
چقدر زود عروست کردن

5تاخواهربودیم باورت میشه خواهربزرگم 13ساله.ریزه میزه بودیم ولی خواستگارداشتیم زیاد. ولی اگرگذاشته بودن یکم سنمون بالابر بهترمیتونستیم تصمیم بگیریم خوب زندگی کنیم. نمیدونم چه حکمتی توش بوده🤔. که مااینقدرزودازدواج کنیم. شب اول میخواستم خودم بکشم از درد😭. رفتم بغل عمه ام که مادرشوهرم بودخوابیدم😂😂😂

کامنتای ثمر رو ازاول بخون😂😂😂

تایپک تموم شد برمیگردم عقب همه را میخونم 

2706