2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا فداسرت بخور نوش جونت  اما کم بخور برا بچه دارشدنت حتما رعایت کن آبجی اذیت نشی

دیگه که مثل اون روزا نمیخورم مادرشوهرمم یاد گرفته غذا کم میپزه اما بعد ازدواجم افسردگی هم گرفتم نشستم تو خونه برا اونم هست

آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانیدیک نفر در آب دارد می سپارد جان یک نفر دارد که دست و پای دائم می زند روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید
2731

قد ۱۶۰ وزن ۵۵ خیلی قد باریک بودم شوهرم بدن ساز و هیکلی و درشت 😂😂😂 خیلی خوبه زن باید تو بغل جا بشه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 الان ۶۴کیلو تو پرم شوهرم بدن سازی رها کرد و بدنش به فرم معمولی برگشت انا قدش همون ۱۸۸ هست 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
اره خوبه قدم ۱۶۵ همه چیم خوبه ولی شکم دارم☹☹قشنگ تر زده تو اندامم البته دارم کم کم آبش میکنم

انگار ده کیلو از قدت کمتری مثل منی منم ده کیلو کمتر ازقدمم

ولش کن بابا ی ذره شکم همه دارن

قد ۱۶۰ وزن ۵۵ خیلی قد باریک بودم شوهرم بدن ساز و هیکلی و درشت 😂😂😂 خیلی خوبه زن باید تو بغل جا بشه ...

عه دقیقا مث پست من نوشتی دمت گرم ک افکارت با من یکیع❤❤❤

کاش یکی بود دوسم داشت... 
2738
2706