2733
2734
معده هاتونو گشاد کرده حسابی😂😂

سابیده تمون تازه چندماهه عروسی کردیم اگه خدا بخواد با یکم ورزش بیام پایین

آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانیدیک نفر در آب دارد می سپارد جان یک نفر دارد که دست و پای دائم می زند روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید
ظریف بودی توام  قدت چنده

من ظریف نبودم یه پارچع استخوون بودم..عمه شوهرم گفت رفتید از قبرستون عروس گرفتید..دختر عمه اش یه ماه بعد عقدم گفت علی با چی تو حا.ل میکنه[عذرمیخوام از نی نی سایتیا به خاطر گفتن این لفظ]...قدم هم 172

دوست دختر ممد تنها کسیکه به ممد میگه: محمد😐🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ظریف نبودم یه پارچع استخوون بودم..عمه شوهرم گفت رفتید از قبرستون عروس گرفتید..دختر عمه اش یه ماه ...

خدانکشت چقد خندیدم😂😂😂

چ دختر عمه بیشعوری داشته اون باز

خدایی برای ۱۷۲ ۴۲ کم بوده

2728
2738
قدت چنده خواهر  خب تعارف ک نداری نخور زیاد

من ۱۶۰ خب اون اولا تعارف داشتم اونم از علاقه ی زیاد فک میکرد منم باید پا به پا پسراش مث گاو بخورم

آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانیدیک نفر در آب دارد می سپارد جان یک نفر دارد که دست و پای دائم می زند روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید
خدانکشت چقد خندیدم😂😂😂 چ دختر عمه بیشعوری داشته اون باز خدایی برای ۱۷۲ ۴۲ کم بوده

😂😂😂...آره خیلی اصن افتضاح بودم...لباسم هم دکلته بود توی همه عکسا افتاده اومده پابین همه بدنم زده بیرون یه چیز افتضاحی...

دوست دختر ممد تنها کسیکه به ممد میگه: محمد😐🤭
با قد ۱۶۰ ۱۰۵ کیلوهستی؟؟؟

اره گردالی ام

2706