2733
2734
عنوان

از اونایی که تاپیک دروغ میزنن متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 40 پست
برو قرصاتو بخور اینجا بعث درباره دروغگوهاس

😂😂😂😂😂خاک برسرت بی ادب خدانیاره کسی ک بخاد قرص بخوره من توهین ب شما نکردم ولی بااین حرفت دلمو شکوندی مریضی اعصاب مثل بقیه ی مریضی هاس مثل معلولی ک اگر مسخرش کنی اه دلش میگیرت حواست به حرفات باشه

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
خب بعضیا افتخار نمیکنن شمااینجوری برداش میکنی ولی اگ افتخار میکنن بزار عقده هاشو خالی کنه حتمن تو زن ...

نه من اون نرمال ها رو برداشتی ندارم ولی خب طبق تجربه چندساله اینجام دیگه میدونم کی قمپز در میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😂😂 فک کن تو خاستکاری طرف بگه پسرمون دشویی لیس 👅میزنه بابای دختر هم بگه بههه مبااارکهههه

چقد تو خنده داری دختر😂😂😂😂😂😂

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
چقد تو خنده داری دختر😂😂😂😂😂😂

😁😁😁😁

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
😂😂😂😂😂خاک برسرت بی ادب خدانیاره کسی ک بخاد قرص بخوره من توهین ب شما نکردم ولی بااین حرفت دلمو شک ...

اسم کاربریته 

یکی اسمش نون خامه ای میگم برو نونتو بخور گشنه نمونی

میخواستی نمیزاشتی

😂😂😂😂😂خاک برسرت بی ادب خدانیاره کسی ک بخاد قرص بخوره من توهین ب شما نکردم ولی بااین حرفت دلمو شک ...

وقتی همچین اسمی انتخاب کردی جنبه بعضی حرفارو داشته باش الان با این فحشت نشون دادی قرصی و بی اعصابی..بعضی زنها واقعا بی چاک و تودهنن بیچاره همسراتون و خوانواده هاتون

ریپلای نکن بی تربیت

2738

تاپیکای زن وشوهری که بیشتر از بدبختیاشون میگن بعدم انقد هستن که واقعا خوشبختن من فک نمیکنم دروغ بگن تو فضای مجازی دروغ گفتن چه مزیتی داره

خدایا خیلی شکرت   
واست متاسفم بخاطر این توهین نمیبخشمت

من ک شوهرم دسشویی نمیشوره والا اینجا کسیم بگه شوهرم دسشویی میشوره حسادت نمیکنم ب قول شما مگ خوشبختی ب دسشویی شستنه ولی دلم برای استارتر سوخت بااینهمه توهین و نفرت و کینه معلوم میشه از زندگیش و شوهرش ناراضیه و حسرت زندگی بقیه رو داره

اسم کاربریته  یکی اسمش نون خامه ای میگم برو نونتو بخور گشنه نمونی میخواستی نمیزاشتی

عزیزم یکم قشنگ تر صحبت کنی خیلی خوبه ها

اگه اونها دروغ میگن شما هم داری توهین میکنی با اونها چه فرقی میکنی عزیزدلم

یکم خوش اخلاق تر باش🤗

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
اسم کاربریته  یکی اسمش نون خامه ای میگم برو نونتو بخور گشنه نمونی میخواستی نمیزاشتی

پس شما اسم کاربریتو اشتباه گذاشتی بر طبق علایقت باید میزاشتی گوه ک ماام بگیم برو گوهتو بخور یخ نکنه

2706