2737
2734

بخصوص اونایی که میان تاپیکشون کمنلعبتاردئو.منعتابلذردئونمکهخعغال  تعویل میدن و از اونا هم دروغگو ترن بیشتر متنفرررررررررررررم از همشون از هر کی دوغگووووووووووویه متنفرررررم قشنگ معلومه دارن دروغ میگن هاااااا خدا شاهده بخصوص بعضیاشون درووووغ میگن تا عقده هشونو خالی کنن و لکی میگن خوشبختم شوهرم کار خونه میکنه و دسشویی لیس میزنه متنفرم متفررررر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وااا انقد حرص نداره ک شوهرشون اگ دسشویی تمیز میکنه یا نمیکنه ب ما ربطی نداره شوهرتو هیچوقت با کسی مقایسه نکن و از زمدگیت راضی باش

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
میگن شوهرشون رو جیش خورم کردن کجاااییی

وا ینی چی جیش خور کردن لاالله الا االله

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

کافر همه را به کیش خود پندارد...

بعدشم حالا کی گفته با دسشویی شستن شوهر آدم خوشبخته؟

آدما هزار جور مشکل و درد تو زندگی دارن که این اصلا اهمیتی نداره

شماهم با تنفرت فقط خودتو اذیت میکنی

2738
وااا انقد حرص نداره ک شوهرشون اگ دسشویی تمیز میکنه یا نمیکنه ب ما ربطی نداره شوهرتو هیچوقت با کسی مق ...

درسته 

ولی اینجا افتخار محسوب میشه 🤣🤣البته برا یه عده ی خاص 

وگرنه بشوره نشوره چه اهمیتی داره !

درسته  ولی اینجا افتخار محسوب میشه 🤣🤣البته برا یه عده ی خاص  وگرنه بسوره نشورت چه ...

خب بعضیا افتخار نمیکنن شمااینجوری برداش میکنی ولی اگ افتخار میکنن بزار عقده هاشو خالی کنه حتمن تو زندگیش سختی زیاد میکشه

😂😂😂

فک کن تو خاستکاری طرف بگه پسرمون دشویی لیس 👅میزنه بابای دختر هم بگه بههه مبااارکهههه

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2706