2726
عنوان

کتک

414 بازدید | 34 پست

بچه ها من خواهرم خیلی ناخلفه کلا هر کاری کنیم به هر سازیش برقصیم بدتر میکنه امشب خیلی توی جمع به من بی ادی کرد و فحش داد بی دلیل ۹ سالشه واقعا بریدیم منم خیلی کتکش زدم چون واقعا از حد گذروند گریه پدر و مادرمم درآورده الان من عذاب وجدان گرفتم ک چرا زدمش😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عذاب وجدان نگیر..همین الان بر دوتا پس گردنی از طرف من بزن..اشک مامان و بابات و درآورد..اه

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔
خب حالا که زدی درست شد؟ پس دیگه نزن😠😠

واقعا بریدیم از دستش مامانم از گلوش خون میاد انقدر حرص خورده😐بی دلیل به من فحش داد بی دلیل😑تو خونمون بخدا هیچ کس فحش نمیده این از بچگیش زورگو بوده نمیتونیم کنترلش کنیم

۹ سال سن بدیه برای یک آدم اون تازه میخواد حس اقتدارش به رخ بکشه کتک زدن اشتباهه عزیزم بنظرم بهترین کار برای اینکه این علایم از خودش نشون نده بی اعتنایی باید بهش نشون بدی که اگه حرکاتش اینطوری ادامه بده هیچ رابطه دوستی نمی تونین باهم داشته باشی و بعدا کم کم بدون توجه بهش راه آشتی به شرط صلح براش ایجاد کنی تا بتونه پا در راه صلح بذاره کتک زدن بدترش می‌کنه ولی حالا که این کارو کردی باز خطا نکنه دلداریش نده توجهی بهش نکن به مرور زمان فقط بهش نشانه بذار تا به راه صلح و دوستی بیاد 

9 سالشه . خب مگه چیکارمیکنه ؟ کار شما اشتباه بوده زدیش هیچکس باکتک خوردن آدم نشده کاش باهاش حرف میزد ...

عزیزم فحش داد چندین بار باهاش صحبت کردیم خیلی گستاخه هممونو خسته کرده

واقعا بریدیم از دستش مامانم از گلوش خون میاد انقدر حرص خورده😐بی دلیل به من فحش داد بی دلیل😑تو خونم ...

غیر ممکنه بچه خود بخود اینجوری یاغی بشه

رو رفتاراتون تجدید نظر کنین،فحشایی که بلده بهش وحی نشده که ،شنیده یادگرفته الانم داره پیاده میکنه

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             

برو دوتام جا من بزن

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
۹ سال سن بدیه برای یک آدم اون تازه میخواد حس اقتدارش به رخ بکشه کتک زدن اشتباهه عزیزم بنظرم بهترین ک ...

خیلی عذرخواهی میکنم جلوی کل فامیل ببخشید بلا نسبت دور ازجون به من گفت عن بی دلیل بی دلیل از این سوختم😑مامانم میگفت قبلم داره وای میسه از دست کاراش😑😑😑😑

2706