2410
2553
عنوان

تاریخچه ی سرچ همسرم😏 عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2180 بازدید | 112 پست
چطور فهمیدی گوشی مخفی داره؟

یه شماره تو گوشی خودش دیدم شک کردم .تونگومیخادبرگرده خونه باشماره خودش زنگ میزنه گوشی اضافیه ببینه بی صداس .منم اول شک کردم گفتم این ایرانسل نکنه دختره شماره رو برداشتم .بعد بایه خطی زنگ زدم شمارهه دیدم شوهرم گفت الو پیام بهش دادم باهامم دوست شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین بنظرم فعلا به روش نیار مثلا امروز بهش بگو شب با مامانم میخوایم بریم فلان جا. یه جایی رو بگو که ...

اخه مشکل اینجاس بجز خونه ما خونه ی مادرش هم خالیه تازگیا ( مادرش فوت شده تازه) و کارگاهم دارن و البته دوستش ۲ ۳ تا باغ هم داره☹

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

این خونه رفتن های بی موقع الکی نیست

به سرم اومده که میگم.

بدون که همسرت داره خیانت میکنه

البته همه زنها توی اولین مرحله انکار میکنن چون واقعا دردناکه. 

من خودم نشونه ها رو میدیم حتی چت ها رو دیدم ولی پذیرش برام خیلی خیلی سخت بود

2720
ای وای😔 واقعا متاسفم  چطور متوجه شدی البنه شوهر من جا مخفی زیاد میتونه داشته باشه هر کدوممون ...

ببین خوب همین ک وسایلتون جداس بهترین راه واسه عافلگبر کردنه دیگه.  مثلا اتفاقی برو محل کارش بگو ماشینم خراب شده ب اینجا نزدیکتر بودم اومدم پیشت. موقعی ک مشغول کارشه یه تفتیش ریز کن. بعدشم با ماشین اونو ب یه بهونه ای بگیر و توشو نگاه کن. وقتایی هم ک خونه خوابه میتونی بری ماشینو نگاه کنی

این خونه رفتن های بی موقع الکی نیست به سرم اومده که میگم. بدون که همسرت داره خیانت میکنه البته هم ...

نشونه ها چی بودن

2714
یه شماره تو گوشی خودش دیدم شک کردم .تونگومیخادبرگرده خونه باشماره خودش زنگ میزنه گوشی اضافیه ببینه ب ...

ای وای چه بد از زرنگی اون و چه بد از سادگی شما

البته نمیشه گفت سادگی. ما زنا همیشه فک میکنیم شوهرمون قدیسه بعدا میفهمم خلافش ثابت شده

ولی قبل از همه این پلیس بازی ها باید اول فکرهات  رو بکنی اگر حدست درست باشه بعدش میخوای چه کار ...

اگه خدای نکرده چیزی باشه چیزی نمیگم و با زرنگی تمام اموالش رو به نام خودم‌میکنم ( الان نصف یک ملکش که کلا ۱ میلیارد می ارزه به نام منه یعنی ۵۰۰ میلیونش ) بعد جدا میشم و یه کار خوب راه میندازم برای خودم

والا چی بگم مسافرت مجردی میرفت دوبار بی اطلاع اومدم خونه خیلی عصبانی شد به اجبار خونه مامانم میما ...

اخی عزیزم. جدا شدی؟ بعد از اینکه مو دیدی چیکار کردی؟ شوهرت قبول کرد؟

ای وای چه بد از زرنگی اون و چه بد از سادگی شما البته نمیشه گفت سادگی. ما زنا همیشه فک میکنیم شوهرمو ...

من ساده نبودم گوشیشو زیررو میکردم هیچی توش نبود میگفتم پاکه .از کجا میدونستم وسط فرمونش یه گردی جدا داره که اون در میاد گوشیشم همونجابود

2706