2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ضرر نداره ابراز احساسات بهش بگی یا میگه نه یا بله 

حرف زدن با آدمهایی که دوستشون داری در هر جنسیتی در هر سنی عزیزم به ما آسیب نمی زنه هیچ کمکمونم می کنه تا هدفمون بهتر درک کنیم و راه هدفمون پیدا کنیم

این عشق نیست ها..خودتو بزار بجای خواهرت .از عشق شما خوشش بیاد بعد چه احساسی پیدا میکنی،؟

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤
این عشق نیست ها..خودتو بزار بجای خواهرت .از عشق شما خوشش بیاد بعد چه احساسی پیدا میکنی،؟

بابا دوست معمولیشه 😐

از اونم کوچیکتره تازه کلا چندنفرن باهم دوست معمولین

خو یکم برو تو جمعشون ببین فضا چجوره 

دقیقا مشکلم همینه کلا ادم اجتماعی ای نیستم وقتی برم ساکت میشینم یه گوشه گوشیمو میگیرم دستم

اونا ام فکر میکنن خودمو میگیرم

دقیقا مشکلم همینه کلا ادم اجتماعی ای نیستم وقتی برم ساکت میشینم یه گوشه گوشیمو میگیرم دستم اونا ام ...

برو جلو اینه با خودت تمرین کن... کم کم یخت اب میشه .. رفتی تو جمع .. یه سوال بپرس.‌ کم کم ادامه میدین . و یخت وا میشه. ریلکس باشه 

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست