2726
عنوان

رفتارش خیلی تحقیر امیزه

393 بازدید | 37 پست

شوهرم تو عملش نشون میده ک از بالا به پایین ب منو خانوادم تگاه میکنه.پیش خانوادم سرش همش توگوشیه..کسی نباشه اصلا نمیپرسه مثلا عه مامانت نیست خونشون؟بشنوه مریضن تا وقتی مجبور نشه هیچ عکس العملی نشون نمیده.. تا باهاش حال احوال نکنن اون صحبت نمیکنه.

بامن بد باشه جلوشون خیلی راحت باهام سرسنگینه و یا با تیکه ی چیزی بهم میگه..جلوی خواهرم ‌ک خیلی راحت بهم بی اخترامی میکنه..الان انقد چندروز رفتارای زشتی کرد ک الان سهدروزه اصصصلا  باهاش حرف نمیزنم. الان اومده یکاره دستشو گذشته رو با..س..نم

میگم وا دستتو بردار پاشد رفت جاشو عوض کرد.دیشبم جاشو عوض کرد.

شماهم مدتی سرد رفتار کنید

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شماهم مدتی سرد رفتار کنید

دارم همینکارو میکنم.حتی اگ چندروز دیگه اشتی هم کردیم یازم خیلی معمولی.فکر کرده خودش و مامانش فقط انسان و قابل احترامن.

ب خودشون اجازه ی هربرخوردی بامن جلوی خانوادم میدن

اوضاع مالی خودش و خونوادش از شما بهتره؟  روی چه حسابی از بالا نگاه میکنه

اره اوضاع مالیشون بهتره.

ولی مشکل من اینه ک من کوچکترین کوتاهی یا گرفتگی چهره حتی داشته باشم سریع و رک ب روم میارن و حق خودشون میدونن و من حق ندارم ناراحت بشم حتی اگه بی جا باشه توقعشون..اونوقت خانواده من تو سرمم بزنن باز سکوت میکنن سرشونو میندازن پایین .منم اسنجوری بی عذت میشم

دارم همینکارو میکنم.حتی اگ چندروز دیگه اشتی هم کردیم یازم خیلی معمولی.فکر کرده خودش و مامانش فقط انس ...

اگر رفتاری مثل خودش جلوی خانوادش داشته باشی

توی جمع جه رفتاری باهات میکنه ؟!

خودبرتر بینی درحالی که هیچ و تهین شوهر استارترو نمیگم کلا ادمایی ک خودشیفتن درواقع هیچی نیستن

فقط مادرشوهرم و شوهرم هستن.

خودش خیلی حسود و تنگ نظرو بی ادبه در حالی که بقیه اینجوری میبینه.

متتاسفانه شوهرم خیلی مطیع و بنده ش هست

اگرم ادم چیزی بگه فکر میکنن میخوایم رابطه مادرپسریو خراب کنیم یا عروس بازیه

2706