2737
2734
عنوان

حس کردن مرگ

715 بازدید | 68 پست

مدتیه ک خیلیییییی ب مرگ فکر میکنم یعنی ناخودآگاه میاد توو ذهنم وقت و  بی وقت

از تاریکی وحشت دارم شب ک میشه همش حس میکنم عزرائیل بهم نزدیکه خیلی میترسم... همش نگاهم ب دور و اطرافمه واقعا چون از مرگ میترسم خیلی استرس دارم ☹️☹️ بنظرتون برای آرامشم چیکار کنم؟ آیا واقعا مرگ بهم نزدیکه ک انقد توو ذهنمه؟ تاپیک می می ناز هم ک فوت کرده دیدم دیگه بد از بدتر شده حالم.... 

اسم مستعار سمیه 😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرگ خودش میاد

چرا ما بریم سراغش وقتی خودش میاد؟

لذت زندگی رو ببرررررررید به این چیزا فکر نکنید☺😃

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
2731

باید نترسی 

باید غلبه کنی 

رها شدن ازش این راهشه

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

تا میتونی خودتو به خدا نزدیک تر کن با خدا حرف بزن انقدر که به خودت بیای ببینی چقدر دوسش داری حس کنی خدا چقدر دوست داره بعد دیگه مرگم برات شیرین میشه منم خیلی میترسیدم انقدر که یه بار گریه کردم مرگ اون چیزی که واسه ما میگن نیست خدا مهربون تر از این چیزاست که بنده های خوبشو بترسونع

2738

خودتم میری سمتش اخه من عنوان اونو دیدم نرفتم گفتم این همه مشکل دیگه غصه آمار فوتی های که نمیشناسیم بخوریم؟ 🙄 اگر اینطوره بیایید برای متولدین امسال هم قر بدیم اونایی که نمی شناسیم 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
مرگ خودش میاد چرا ما بریم سراغش وقتی خودش میاد؟ لذت زندگی رو ببرررررررید به این چیزا فکر نکنید☺😃

کاش بشه واقعا اما وااااقعا نمیتونم فکر نکنم 

اسم مستعار سمیه 😁😁
باید نترسی  باید غلبه کنی  رها شدن ازش این راهشه

ژینا جون تو کی می خوابی؟ روزها و شبها بیداری که همش هستی😂😂😘😘😘

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔
خودتم میری سمتش اخه من عنوان اونو دیدم نرفتم گفتم این همه مشکل دیگه غصه آمار فوتی های که نمیشناسیم ب ...

خیلی خاستم نرم اما انگار کشیده شدم سمتش از اونموقع خیلی ترسم بیشتر شده 

اسم مستعار سمیه 😁😁

وااای اســـی دقیق منم شرایط تورو دارم الان یک ماه نمیدونم چرا همش میکنم میخوام بمیرم تک تک چیزای ک گفتی من دارم واقعااا چرا همین الان توی تاپیک می می ناز بودم واای بنظرت چیکار کنیم نمیدونم مال بارداریمه یا چی 😥

2706