2410
2553
عنوان

برام درس عبرت شد که درست تاپیک بزنم ابروم رفت😧😂

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 23 پست
وایییی منمم عاشق عروسکم الهی خب خرس نداری ؟ 

دارم عزیزم ولی خرس از یکی میخوام

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چون باهاش بودم یه خرس بهم داد مامانم دور انداخت الانم تموم کردیم ولی دلم برا خودش و خرسم تنگ شده ولی ...

پس دلت واسه خرست تنگ نشده واسه دوس پسرت تنگ شده 

حالا چرا مامانت انداخت دور؟

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
پس دلت واسه خرست تنگ نشده واسه دوس پسرت تنگ شده  حالا چرا مامانت انداخت دور؟

اوهوم چون فهمید اون گرفته

2456
آها الهی خب این نمی‌دونم چجوری میشه حل کرد  حالا خرس حیف بود کاش مامانت ننداخته بود دور

مرسی عشقم اوهوم چون با خرسه حرف میزدم

بگردم منم از اینکارا میکنم 😅⁦♥️⁩⁦♥️⁩

عشقمی

حالا تو رویا باید باهاش بحرفم😥😂

2714
اوهوم چون فهمید اون گرفته

خخخخ

بیخیال ادمی ک رفته 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..