2737
2734

تاپیک قبلیم همه فکر بد کردن در صورتی که خواسته من خرس بود😐😂

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خو عزیزم درست بگو اینجا اکثرا منحرف هستن  البته خودمم جزوشون بودم🙈

چشم😥😂

2731
حقته منم تازه رفتم خوندم فکر بد اومد تو ذهنم

😂ای بابا شما منحرفین من چه کنم

2738
😂ای بابا شما منحرفین من چه کنم

کل ملت فکر بد کردن

1 نفر 2 نفر فکر بد

نه همه  

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
کل ملت فکر بد کردن 1 نفر 2 نفر فکر بد نه همه    

وای ابروم رفت خجالت میکشم بعدا اگه کسی تاپیک و بیینه😥😂

ببخشید ولی خیلی مسخره بود تاپیکت تو خرس میخوای چ ربطی داره ک نمیتونی بهش بگی ب کی نمیتونی بگی؟

چندسالته؟

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
ببخشید ولی خیلی مسخره بود تاپیکت تو خرس میخوای چ ربطی داره ک نمیتونی بهش بگی ب کی نمیتونی بگی؟ چندس ...

چون باهاش بودم یه خرس بهم داد مامانم دور انداخت الانم تموم کردیم ولی دلم برا خودش و خرسم تنگ شده ولی نمیتونم بهش بگم

2706